Ezomatka se pochlubila intimními kojícími fotkami. Je tohle normální?

Tahle divoženka naštvala internet. Můžou za to intimní snímky, na kterých kojí své děti. | foto: koláž Expres

Kojení je přirozená věc, která k mateřství prostě patří. O tom, zda by to ženy měly provádět zcela nepokrytě na veřejných místech, se stále vedou diskuze. Jedna máma ale zašla ještě dál. Při krmení svých dvou synů (1,5 a 3) se natáčí a vide pak nahrává na Youtube. Tím namíchla pěknou řádku lidí.

Zvrhlé nebo poučné? Blogerka Tasha Maile se věnuje především zdravé výživě a ezoterice, od doby, co se stala matkou, se ale ve svých příspěvcích zaměřuje především na kojení.

Má dva syny, Josiaha a Soula. Oběma dává každý den pít ze svých prsou a momentálně čeká třetího potomka. Na tom by asi nebylo nic zvláštního, kdyby tyto úkony pravidelně nefotila a nenatáčela a potom je neumisťovala na sociální sítě.

Za explicitní fotografie žena sklidila kritiku.

Explicitní videa a fotografie rozčilují pěknou řádku lidí. „Kojení je osobní záležitost. Opravdu nechápu, proč to natáčíte a dáváte na internet,“ píše jistá uživatelka a desítky dalších jí přizvukují.

Někteří lidé mají problém také s věkem staršího syna. Tomu jsou už 3, a tak se debata točí kolem toho, jestli náhodou na pití mateřského mléka přímo z prsu není už trochu starý. Jedna žena Tashino počínání označila dokonce za incestní a zvrácené.

Žena právě teď čeká své třetí dítě.

Sama biomatka svým kritikům vzkazuje, že jí na jejich názoru nezáleží, a že jich jí je líto za takové zpátečnické myšlení. Otázkou pak ale je, proč vlastně videa na internet nahrává. Nic v nich nikoho neučí, ani nic nevysvětluje, prostě jen kojí...

Co myslíte, je tohle v pořádku, nebo ne?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 sobota 25. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  210
 • Trapas
  103
 • Tvl
  102
 • Cože
  74
 • Haha
  31
 • Sladký
  29
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat