jít naiDNES.cz

Feťačka Katka vypadá hůř a hůř! Zde jsou její nové snímky z centra Prahy

Může to být ještě horší? Na Facebooku se objevily nové snímky, na kterých je zachycena populární pražská narkomanka Katka, která se proslavila coby hlavní hrdinka dokumentu Heleny Třeštíkové. Žena, která v lednu oslavila jednačtyřicáté narozeniny, vypadá stále hůř a hůř!

V roce 1996 začala Helena Třeštíková točit časosběrný dokument o Kateřině Bradáčové, devatenáctileté dívce, která tehdy žila v terapeutické komunitě Sananim v Němčicích a toužila po obyčejném životě bez drog.

Tehdy byla krásná a měla ještě naději, že se ze závislosti na drogách dostane. Dnes je jí jednačtyřicet let, ale vypadá minimálně na sedmdesát!

Fotografie nejslavnější pražské narkomanky se objevily na facebookových stránkách Katka, kde lidé často vyjadřují lítost nad tím, jak to s tehdy usměvavou a pohlednou dívkou dopadlo.

Na nových snímcích je Katka zachycena, jak sedí v roztrhaných džínách na lavičce v centru Prahy a zrovna komunikuje s další pochybnou osobou.

Může ji vůbec někdo pomoci?

Může jí vůbec někdo pomoci?

Snímky jsou focené z dálky, a tak je Katce vidět do obličeje hůře než na některých předešlých fotografiích, které nedávno vyvolaly veliký humbuk na sociálních sítích.

Vypadá hůř a hůř.

Vypadá hůř a hůř.

To, že Katce už nelze pomoci, se ví delší dobu. Před časem se o ní pro server Refresher.cz rozmluvil bývalý bezdomovec a prostitut Karim, který je známý tím, že organizuje prohlídky pražským podsvětím, a tudíž o lidech, jako jsou Katka, ví mnoho.

S Katkou prý Karim dokonce bydlel ve stejném squatu a má informace, jak moc špatně na tom teď Katka je. Podle Karima Katka prodává své tělo za drogy, bez kterých už nedokáže žít.

„Dealerovi je to jedno. Katka se ze své závislosti dostat nechce a už ani nemůže, protože kdyby přestala brát heroin, tak umře. Bere 2,5 gramu heroinu třikrát denně,“ nechal se slyšet Karim.

Minulý rok se ke Katce a její hrůzné situaci vyjádřil i syn Heleny Třeštíkové Tomáš.

„Žebrá v kleče na ulici, čelem opřená o chodník, poznal jsem ji jen podle prstýnku, který nosí celou dobu, co ji znám. Na chvíli jsem se u ní zastavil. Je na metadonu, s přítelem bydlí v nějakém domku, snad skoro legálně,“ popsal Tomáš Třeštík, který tehdy Katku vyfotil a snímek na sociálních sítích šokoval mnoho lidí. 

A jak to tak vypadá, tak změna k lepšímu je u nejslavnější české narkomanky nejspíše v nedohlednu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:06 pátek 19. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  209
 • Super
  61
 • Trapas
  56
 • Cože
  39
 • Haha
  26
 • Sladký
  23
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře