„Rambohafík“ Šlechtová a její bomby: Čím nejvíc zaperlila?

Bývalá ministryně pro místní rozvoj a poté i resortu obrany Karla Šlechtová (41) se před pár dny ve Sněmovně postavila za práva LGBT a potvrdila tak svou homosexualitu. Někdo má rád holky, jiný zase vdolky, chce se říct. V politice jsou mnohem důležitější věci než sexuální orientace jejích představitelů. Poslankyně víc než tím, že je na holky, proslula svými výroky a činy, nad nimiž zůstává rozum stát a člověk se musí smát.
Lukáš Vltavský Expres.cz
  8:04
1/5

1.Coming out

„Byla tady přirovnána LGBT komunita k pedofilům a zoofilům, tak bych chtěla požádat paní poslankyni, aby si to odpustila, protože urazila jste i mě, protože já do té komunity patřím,“ reagovala poslankyně a exministryně Karla Šlechtová (za ANO) na projev poslankyně Moniky Jarošové (SPD), která na menšiny podle ní velmi nevybíravě útočila. V minulosti už sice naznačila, jak to s její orientací je, na přímý dotaz ale reakci tehdy odmítla.

Mnohem víc Šlechtová překvapila nedávným politickým coming outem. „V tomto neumím prostě fungovat. A nebudu. Politika je svinstvo. Hnus. Jsem ráda a nic, NIC bych neudělala jinak. Děvkou nikoho v politice fakt nebudu,“ nechala se nedávno slyšet bývalá ministryně, aniž by vysvětlila, čeho se její výlev přímo týká.

Karla Šlechtová se „probrala z diskotéky“. Pro jistotu se probrala také v anglickém jazyce.

Karla Šlechtová se „probrala z diskotéky“. Pro jistotu se probrala také v anglickém jazyce.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:04 26. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Haha
  17
 • Super
  13
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat