Modelka z Victoria's Secret přiznala sexuální orgie s fotbalovým hřebcem

29. ledna 2018
Hvězda luxusní módní značky Victoria's Secret, brazilská kráska Izabel Goulartová se v aktuálním rozhovoru poskytnutém během pobytu v Sao Paulu rozpovídala o svém divokém sexuálním životě. Tak nechala nahlédnout pod pokličku vztahu se svým ještě slavnějším partnerem, brankářem fotbalového Paris Saint-Germain Kevinem Trappem.

Atraktivní modelka přiznala, že jsou se svým milým velmi sexuálně aktivní. Dokonce tolik, že to ohrožuje sportovní výkonnost vysokého Němce. „Kevin a já se milujeme velmi často, čtyři až pět dní z týdne,“ přiznala smyslná Izabel v interview, které vedl módní expert Matheus Mazzafera.

Třiatřicetiletá kráska, kterou agent objevil, když ve čtrnácti nakupovala v obchodě s matkou, dokonce odhalila detaily, za které fotbalový hrdina Kevin Trapp asi rád nebude, a především jeho trenér a zaměstnavatel. Izabelin miláček byl z intenzivní sexuální aktivity kolikrát natolik unaven, že byl v den zápasu naprosto vyčerpaný.

Proto fotbalový brankář přistoupil k zavedení domácích pravidel, které erotické radovánky s atraktivní přítelkyní korigují na únosnou mez, jež jeho sportovní výkony neohrožuje.

Ve třiatřiceti je Izabel velmi atraktivní a sexy žena.

Ve třiatřiceti je Izabel velmi atraktivní a sexy žena.

Kdykoliv totiž tým Paris Saint-Germain v první francouzské lize neuspěje, zakáže Kevin sex a nenasytná Izabel má smůlu.

„Když odehraje důležitý zápas a jeho tým prohraje, mohu se vyparádit, jak chci, krásné nehty, obléknout své nejlepší spodní prádlo, ale mohu si být jistá, že žádný sex nebude,“ říká smutně modelka, která by se nejraději intimním radovánkám s urostlým sportovcem věnovala neustále.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:34 29. května 2018. Anketa je uzavřena.

  • 30
  • 10
  • 7
  • 5
  • 5
  • 5
Komentáře