Šílený steward napadl v letadle matku s dítětem. Zastal se ji tento duchovní

24. dubna 2017
Celou internetovou veřejnost zajímalo, kdo je onen muž, který se zastal napadené maminky v letadle a rozhodl se postavit obávanému drzému stewardovi, který byl mezitím postaven mimo službu a zcela jistě má z ostudy kabát. Identita neznámého dobrodince byla již odhalena. Je jím duchovní z Texasu jménem Tony Fierro!

Tony Fierro (42) slouží v Texaském kostele jako duchovní. V civilním životě je ředitelem pojišťovací agentury. I přesto, že se prakticky přes noc stal hvězdou sociálních sítí, zůstává nadále skromný a na událost zachovává střízlivý pohled.

„Při tom incidentu bylo málem zraněno malé dítě. To mě dopálilo. Nerad bych z toho ale dělal drama,“ uvedl pro média. To, že se postavil člověku, který málem ublížil miminku, mu připadá jako naprostá samozřejmost.

Ačkoli na palubě letadla působil jako pořádně drsný chlapík, který by pro ránu nešel daleko, ve skutečnosti je velmi mírumilovný a dobrosrdečný. S manželkou Breann podporují charitativní projekt „The last Well“, který se zabývá stavbou studní v Libérii. Kromě toho také sponzorují Severotexasskou univerzitu a Symfonický orchestr El Paso, který zdarma poskytuje hudební vzdělání dětem na základních školách.

Ačkoli o to Tony Fierro pravděpodobně vůbec nestál, pro širokou veřejnost se stal naprostým hrdinou, kterému nyní přichází jedna děkovná zpráva za druhou. zda se mu již ozvala dotyčná maminka, není zatím známo.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:04 úterý 22. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 11
  • 9
  • 8
  • 5
  • 5
  • 5
Komentáře