jít naiDNES.cz

4 důvody, proč Hlas Česko Slovenska (stejně jako jiné show) zase nezabere

Na jaře televize Nova a Markíza začnou opět vysílat show Hlas Česko Slovenska. Tentokrát ale pod zčásti anglickým názvem The Voice Česko Slovensko. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších světových licencovaných formátů. Vzniklo už 67 lokálních verzí, které se vysílají ve více než 180 zemích po celém světě. V České republice mu ale pšenka příliš nekvetla a zdá se, že ani nepokvete. Přinášíme vám čtyři důvody, proč na příští sérii Hlasu velice brzy opět zapomenete.
Ladislav Hrejzek Expres.cz
  7:36
1/5

Příliš mnoho podobných pořadů

SuperStar, Tvoje tvář má známý hlas, Česko Slovensko má talent... 

Na českých televizních kanálech v posledních letech pravidelně běží nespočet pořadů, v nichž se zpívá a ve kterých odborná porota posuzuje výkony účastníků.

Podobných pořadů je nespočet.

Podobných pořadů je nespočet.

Proč by tedy Češi měli stát o další téměř totožný pořad? Spousta lidí má navíc pěveckých show po krk. Stejní lidé, stejné reklamní spoty i vtipy a hlášky. 

Vše jako by se neustále točilo dokola a divák neměl šanci vyskočit. Leckdy se stává, že v jednu chvíli jsou na dvou různých kanálech dvě odlišné pěvecké show.

Diváci potřebují od tohoto kolotoče chvíli pauzu, aby dostali na podobné soutěže zase chuť. Jak se říká, všeho moc škodí, v tomto případě to pak platí dvojnásob.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:36 22. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Trapas
  15
 • Cože
  12
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  9
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat