Hustá proměna! Z tučného pojišťováka se stal supermodel. A může za to holič

Gwilym Pugh prošel neuvěřitelnou proměnou z nevzhledného tlouštíka v krasavce, o nějž se perou největší značky. | foto: koláž Expres.cz

Pokud nevěříte, že vousy mužům nepomohou, aby vypadali lépe, tady máte příběh byznysmena, který dokazuje pravý opak. Velšan Gwilym Pugh ve svých jedenadvaceti letech založil v ložnici pojišťovací společnost. A protože se léčil po zranění a neměl dostatek pohybu, nepůsobil zrovna přitažlivě. Až do chvíle, kdy přišel životní zlom…

Gwilym pracoval z domova a sportovat nemohl. Takový životní styl se na něm musel nutně podepsat a zrzek skončil na poněkud nechutných 127 kilogramech. Změna přišla v době, kdy ho v oblíbeném barber shopu holič přesvědčil, aby si nechal narůst vousy.

„V té době jsem měl opravdu nadváhu, pracoval 12 hodin denně a léčil se ze zranění, což mi neumožňovalo trénovat. Obchodně se mi dařilo, ale rozhodl jsem se, že potřebuji být v pořádku po všech stránkách a chci být zase zdravý,“ svěřil se Gwilym Pugh Daily Mailu.

Když dnešní třiatřicetiletý model a influencer před pár lety založil s přáteli folkovou kapelu, doporučil mu holič, ať si nechá narůst plnovous. Když se viděl, rozhodl se provést celkovou transformaci a také upravit jídelníček a zbavit se práce za stolem.

„Když jsem přestal sedět devět deset hodin denně za stolem, udělal jsem pro své zdraví to nejlepší,“ říká Gwilym, který v průběhu pěti let zhubl 41 kilogramů.

Následně si založil účet na Instagramu, díky čemuž si ho všiml velšský krejčí Nathan Palmer a věci se daly rychle do pohybu. Dnes má Pugh za sebou modelingové kampaně pro Vans, Diesel, Bud Light a další. Je součástí londýnské agentury AMCK Models a jako ambasadora své nové značky House 99 si ho zvolil i David Beckham. Zázraky se dějí!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:56 18. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Tvl
  4
Komentáře