Osmičky jsou málo, chci dvanáctky! Česká Barbie míří na další plastiku prsou

Mladičká kráska Gabriel Jiráčková (19), která je v českém showbyznysu známá spíše jako první česká Barbie, míří na další plastickou operaci. Expresu potvrdila, že si nechá opět „přifouknout“ svůj už jednou upravený gigantický hrudník.

V roce 2017 si Gabriel Jiráčková splnila svůj sen. Nechala si zvětšit už tak dost bujné vnady a od té doby se pyšní neuvěřitelnými osmičkami.

Pro někoho něco naprosto nepředstavitelného, pro ni jen další krok v cestě za tím, jak se co nejvíce podobat slavné panence. S plastikami ale není konec!

Jiráčková se Expresu svěřila, že se chystá na další operaci a opět se bude „přifukovat“ její hrudník. Přednost má ale v současné chvíli škola.

„Mám teď do konce ledna zkouškové období, tak devadesát procent času věnuji hlavně tomu, ale od února se chci opět posunout po vzhledové stránce,“ sdělila nám Jiráčková, která studuje dálkově předškolní a mimoškolní pedagogiku v Praze.

Česká barbie se ukázala nahá. Její plastikami upravené tělo ji zakrýval jen...

Česká Barbie se ukázala nahá. Její plastikami upravené tělo jí zakrýval jen ministromeček.

„Někdy v únoru nebo březnu chci jít na druhé zvětšení a modelaci prsou. A také na nos,“ pokračovala dívka posedlá svým vzhledem.

Gabriel zatím netuší, o kolik si bude moct svá prsa nechat zvětšit. Důležité podle ní je, jak moc jí za tu dobu povolila kůže.

„Teď mám osmičky. Vysněnou velikost nemám, budu zvětšovat tak dlouho, dokud to mně samotné nepřijde už na hraně,“ říká ke své další plastice prsou Gabriel, podle které nejsou v budoucnosti nereálná ani prsa o velikosti dvanáct.

Gabriel ukázala přefouklý hrudníček.

Gabriel ukázala přefouklý hrudníček.

Mnoho lidí se podivuje nad tím, co Jiráčkovou nutí k neustálým úpravám svého těla. Kromě zmíněné plastiky prsou má za sebou několik neinvazivních zákroků a další jistě přibydou. Ona sama říká, že plastiky i další zákroky jsou pro ni jednak koníčkem, ale zároveň jí vzhled vydělává.

„Do budoucna plánuji nafotit fotky pro Playboy, ale jen když budu mít dobrou nabídku,“ svěřila se na závěr Gabriel.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:40 středa 8. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  234
 • Haha
  51
 • Tvl
  25
 • Cože
  21
 • Super
  20
 • Sladký
  17
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat