8 filmů, které v srpnu nesmíte prošvihnout: Tajný život mazlíčků a MILFku Milu Kunis

Srpnové premiéry. | foto: Reprofoto YouTube.com

Z Mily Kunis se ve filmu Matky na tahu stane oficiálně MILFka a nejnovější animák vám ukáže krutou pravdu: co dělají vaši mazlíčci, když nejste doma. To jsou naše tipy, na co v srpnu vyrazit do kina. Ale to není všechno, ve filmu s Meryl Streep se objeví Wolowitz z Teorie velkého třesku.

1.Matky na tahu

Premiéra: 4. srpna

Jsou skvělé, krásné, mají děti, skvělou práci, jenže nestíhají žít. Co se stane, když vytížené mámy v čele s Milou Kunis vyhlásí válku dokonalým matkám a začnou pařit? To se dozvíte ve filmu Matky na tahu od scénáristů úspěšné komedie Pařba ve Vegas.

2.Tajný život mazlíčků

Premiéra: 11. srpna

Copak asi dělají vaši domácí mazlíčci, když zrovna nejste doma? Podle tohohle traileru k animovanému filmu nejen pro děti se rozhodně nenudí a u vás doma to pořádně žije.

3.Nejkrásnější den

Premiéra: 11. srpna

Co byste udělali, kdybyste zjistili, že se už brzy ocitnete na smrtelná posteli? Litovali byste každé promarněné vteřiny svého života, nebo byste svoje poslední dny užili se vší parádou?

Před touhle otázkou stojí upjatý a ambiciózní pianista Andi, který se potkává s floutkem a pohodářem Bennem. Oba třicátníci mají na krku diagnózu smrtelné nemoci a na dveře jim už klepe zubatá. Jeden přesvědčí druhého, že mají ideální příležitost se vykašlat na jakoukoliv zodpovědnost. Utečou z nemocnice, napůjčují si peníze a vyrazí první třídou do Afriky. Pro hypochondra Andiho je začátek výpravy malou noční můrou, zatímco Benno má svůj tajný plán.

4.Komorná

Premiéra: 11. srpna

Příběh bestselleru Zlodějka spisovatelky Sarah Waters do japonsko-korejských reálií 30. let 20. století převedl jeden z nejvýraznějších jihokorejských režisérů současnosti Park Chan-wook a vytvořil dynamický thriller plný zvratů prodchnutý podmanivou erotickou atmosférou.

5.Strašidla

Premiéra: 18. srpna

Jestli máte rádi pohádky Zdeňka Trošku, vyrazte do kina na Strašidla. Do jedné staré vilky, kde žije rodina hejkala Huga, vtrhne úředník Patočka, který má na obecním úřadě ve správě evidenci budov. A jak zjistil, za dům už pěknou řádku let nikdo neplatí nájem a nikdo v něm ani oficiálně nechce bydlet, především proto, že tu straší. Přesto tu žije jakási šílená Hugova rodinka. Verdikt je nemilosrdný: zaplatit nebo se vystěhovat! Čím však platit, když pan Hugo za hejkání nemá žádnou mzdu? Nedá se nic dělat, strašidla budou muset do práce.

6.Týpci a zbraně

Premiéra: 18. srpna

Zbožňujete Jonaha Hilla? Tak se těšte na film Týpci a zbraně.

Film byl natočen podle skutečného příběhu dvou čerstvých dvacátníků žijících během války v Iráku v Miami Beach, kteří se rozhodli plně využít málo známou vládní iniciativu umožňující malým firmám ucházet se o zakázky americké armády. Přes skromný rozjezd začali brzy vydělávat velké peníze. Jenže oběma hrdinům život na vysoké noze začne brzy přerůstat přes hlavu. Obzvlášť pak ve chvíli, kdy získají zakázku v hodnotě 300 miliónů dolarů...

7.Božská Florence

Premiéra: 25. srpna

Meryl Streep, Hugh Grant a Simon Helberg, kterého znáte jako Howarda Wolowitze! To jsou hlavní hvězdy filmu Božská Florence, který vpráví příběh o závratně bohaté ženě, jejímž jediným snem je zpívat.

Bohužel její hudební nadání a hlas jsou jednoznačně příšerné. Když se v roce 1944 rozhodne uspořádat svůj velkolepý koncert v Carnegie Hall, její přítel a manažer Hugh Grant, který ji láskyplně chránil před krutou pravdou o jejím talentu, nyní čelí obtížné výzvě.

8.Ben Hur

Premiéra: 25. srpna

Ben Hur je příběh potomka významného rodu z Jeruzaléma, jehož adoptivní bratr Messala, vysoce postavený příslušník římské armády, ho křivě obviní ze zrady. Jeho rodina včetně milované manželky skončí ve vězení a on sám je zbaven majetku a odsouzen k doživotním galejím. Po třech letech strávených na moři se vrací do vlasti s jedinou myšlenkou - pomstít se Messalovi za všechna příkoří.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:43 29. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Tvl
  14
 • Trapas
  13
 • Sladký
  13
 • Cože
  12
 • Haha
  11
Komentáře