jít naiDNES.cz

Majitel bytu zachytil na videu ducha, jeho kočky šílí hrůzou!

Duch v obýváku. | foto: twitter.com

Adam Ellis žijící v New Yorku na sebe před časem upozornil na Twitteru, když natvrdo sdělil světu: „Můj byt je v současnosti pronásledován přízrakem mrtvého dítěte a snaží se mě zabít.“ Postupně začal popisovat děsivé scény ze svého každodenního života a jeho příspěvky začaly sledovat tisíce vystrašených obyvatel naší planety. Nyní spatřilo světlo světa video, o kterém se vám bude zdát!

V dlouhém sledu tweetů o životě se zákeřným duchem zesnulého dítěte prozradil Ellis i jméno démonického přízraku. Říká mu Drahý David a údajně překročil hranici z jeho nočních můr do reálného světa.

Mezi hrůzyplnými událostmi z newyorského bytu nechybí podivné chování majitelových koček hledících na dveře pravidelně s úderem půlnoci, hluché noční telefonáty z neznámých čísel nebo prapodivná zavírací doba místní kavárny.

V tuto chvíli si již většina zřejmě s útrpným úsměvem pomyslí cosi o nebohém šílenci, který děsí ostatní historkami o samovolném cestování židle po bytě.

Jenže pekelnou astrální bytostí týraný Adam vytáhl nevídaný trumf. Do obývacího pokoje nainstaloval kameru určenou pro monitorování kojenců a videozáznamy zveřejnil na internetu.

I největší skeptici po jeho zhlédnutí pocítí nepříjemné mrazení a husí kůži.

Údajně děsivě škodlivá dětská bytost ze záhrobí provádí v bytě rejdy, pohybuje předměty na stolku a levituje věcmi. Mimořádně podivné je chování dvou koček, které se snaží „Drahého Davida“ zachytit ve vzduchu a natěšeně se na ducha třesou jako na tučnou myš. Jeho bílá kočka Maxwell jako by přes něco skákala, když v tu chvíli se začne svévolně pohybovat zelená sklenice sem a tam.

Podívejte se na video a přiznejte, že z Drahého Davida by možná začalo šplouchat na maják i vám. Jako Adamovi.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:50 5. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Haha
  21
 • Super
  17
 • Cože
  14
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
Komentáře