„Všechny Arabky jsou děvky!“ řvaly porno bloncky v Dubaji a zmlátily policistku

Dvojčata Alena a Sasha Parkerovy se kvůli opilosti dostaly do pořádných problémů. | foto: koláž Expres.cz

Půl roku natvrdo za mřížemi dubajské ženské věznice a následný příkaz k deportaci ze SAE vyfasovala sedmatřicetiletá dvojčata. Blonďaté silikonky běloruského původu s britským občanstvím pracují v dubajské pobočce právnické firmy a patří k vyhlášeným postavám nočního života nejlidnatějšího města Perského zálivu. Jeden z bujarých alkoholových večírků se ale dámám poněkud vymkl.

Alena a Sasha Parkerovy byly odsouzeny předsedajícím soudcem Shaikhem Hamadem na základě „silných a solidních důkazů“ za to, že v opilosti proklely všechny arabské ženy a označily je za děvky. Aby toho nebylo málo, uštědřily ještě nakládačku policistce. Incident se odehrál v srpnu minulého roku, rozsudek padl až nyní.

Silikonem a botoxem naplněné peroxidové blondýny jsou mezi místní smetánkou známé svou láskou k luxusnímu životnímu stylu, kterou společně s autoportréty v bikinách nebo fotografiemi ze střech koktailových barů vystavují na Instagramu.

„Dvě intoxikované britské advokátky se chovaly odporně,“ cituje The Sun slova z policejního zápisu. Pravda však je, že právnické vzdělání nemá ani jedna z těchto krasavic pracujících pro špičkovou kancelář Al Safar & Partners. Jejich kvality podle všeho spočívají úplně někde jinde než ve znalosti zákonů. Během svých studií na vysoké škole si totiž sestry přivydělávaly natáčením soft porna.

Alena a Sasha Parker dostaly půl roku natvrdo, ale mají čas na rozmyšlenou.

Alena a Sasha Parkerovy dostaly půl roku natvrdo, ale mají čas na rozmyšlenou.

Celý incident započal poté, co si Alena poranila ruku při odchodu z hotelového baru v luxusní čtvrti Al Barsha. Když jí zdravotní asistentka odváděla do ambulance, začal pořádný cirkus. Jedna ze sester pro začátek dveřmi sanitky přibouchla ruku lékaře v hysterickém amoku. 

„Když jsme tam přijeli, Alena Parkerová seděla uvnitř sanitky a druhá stála vedle auta, bušila do něj a křičela,“ potvrdil jeden ze zasahujících důstojníků. Nakonec spustily obě ženy totální vyrvál, takže se je policisté rozhodli odvézt na stanici. Nadále křičely sprosté nadávky, a když policista zjistil, že jsou pro jejich ruce pouta příliš velká, šel si do vedlejší místnosti pro jiná. Tím pádem musel zanechat kolegyni s Parkerovými o samotě – a to neměl dělat.

Sestry se na ni vrhly, shodily policistku na zem a začaly do ní bušit hlava nehlava. „Dost mě to překvapilo, protože jsem jim nic neudělala, a dokonce na ně ani nepromluvila. Když jsem spadla, zranila jsem se na hlavě a lokti,“ uvedla napadená úřednice. 

Dvojčata z Londýna mají nyní na rozmyšlenou, zda přistoupí na navrhovaný trest, nebo se odvolají. K soudu se ani jedna ze sester nedostavila.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:29 18. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  31
 • Haha
  19
 • Tvl
  11
 • Trapas
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat