Nová sexy sporťačka Denisa: Po jejím boku pookřál i bručoun Vrba!

Krásných sportovních reportérek je v České republice jako šafránu. Proto jsou lidé vždy rádi, když se na televizních obrazovkách objeví nějaká nová kočka s mikrofonem v ruce, jako tomu je v případě krásné fotbalové reportérky Denisy Doležalové (25) z O2 TV Sport. Ta svým půvabem okouzlila i trenéra Viktorie Plzeň Pavla Vrbu, který je znám coby arogantní bručoun. Po jejím boku se ale usmíval jako sluníčko!

Na obrazovkách O2 TV Sport se doteď objevovali pouze muži. S tím je ale konec! Během nedělního duelu plzeňské Viktorie se Slováckem se mikrofonu chopila čerstvě pětadvacetiletá blondýna Denisa Doležalová a zpovídala jak trenéry, tak hráče.

Menší nervozita na ní možná byla chvílemi znát, ale i tak jí to šlo skvěle a ukázala, že se svými zkušenějšími kolegy dokáže držet krok.

Expresu se Denisa svěřila, že o práci v médiích vždy snila. Navíc fotbal prý vyloženě miluje!

„K tomuto povolání mě dostala má láska k fotbalu. Odmalička jsem chtěla být moderátorka. Už na základní škole jsem moderovala naše dětské akce a besídky, na střední také kdejakou besedu. Měla jsem proslov na maturitním plese i na promocích. Ten mikrofon mě vždy silně přitahoval,“ říká krásná Denisa.

Z krásné Denisy jsou všichni fotbaloví fanoušci paf.

Z krásné Denisy jsou všichni fotbaloví fanoušci paf.

Fotbal ale krásná reportérka nikdy nehrála. „Vždy jsem ho jenom sledovala, moje pokusy o sportování většinou skončily dost úsměvně. Zůstávám se pevně držet mikrofonu,“ vysvětluje sympatická dívka.

Během nedávného přímého přenosu si Denisa střihla také krátký rozhovor s trenérem Pavlem Vrbou, který je postrachem všech novinářů. Je náladový, často arogantně odsekává a na některé věci odpovídá pouze úšklebkem a otázkou. Z reportérů se snaží často udělat hlupáky. 

Vedle půvabné Denisy ale Vrba pookřál. Usmíval se jako ten nejšťastnější muž na světě, a dokonce se snažil být i vtipný a zdvořilý.

Denise se povedlo rozesmát i známého bručouna Pavla Vrbu.

Denise se povedlo rozesmát i známého bručouna Pavla Vrbu.

Při pohledu na krásnou a roztomilou tvář mladé reportérky se ale Vrbovi nelze divit. Na ni by snad nikdo nedokázal být hrubý!

Na Denisu je krásný pohled.

Na Denisu je krásný pohled.

Podle Denisy ale plzeňský trenér není takový, jak se o něm traduje. „Trenér Vrba dokáže být velký sympaťák. Nervy jsem z něho měla, jen než jsem ho osobně poznala. Spíš než že by se nerad bavil s novináři, ho vyloženě štvou hloupé a špatně formulované otázky. Já se snažím nemít hloupé otázky nikdy, tak snad náš vztah zůstane dobrý, jaký je,“ míní mladá reportérka.

Snad budeme na televizních obrazovkách Denisu vídat častěji a častěji.

Snad budeme na televizních obrazovkách Denisu vídat častěji a častěji.

Expresu se Denisa na závěr také svěřila, jakému fotbalovému týmu patří její srdce.

„Fandím Barceloně, můj oblíbený hráč je Messi. Zatímco můj táta je velký fanoušek Cristiana Ronalda, takže když ještě hrál za Real a já fandila Barce a táta Realu, nechtěli byste být našimi sousedy,“ ukončila své povídání mladá dívka, kterou snad budeme na televizních obrazovkách vídat čím dál tím častěji!

Fotogalerie

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat