Peníze mu zmizely, svaly ještě přibyly! Jak dnes vypadá Shrek z Big Brothera?

Poznali byste ho? | foto: Facebook

Před dvanácti lety David Šín (37) alias Shrek opanoval reality show Big Brother. Chvíli poté se po hoře svalů, která si za vítěství domů odnesla deset milionů korun, doslova slehla zem. Jak usměvavá korba žije dnes?

David Šín, kterému se v reality show Big Brother kvůli jeho svalnaté postavě téměř neřeklo jinak než Shrek, dnes bydlí v Brně.

V obličeji se David hodně změnil. Na jeho těle je ale znát, že vítěz reality show Big Brother dře v posilovně ještě více než v minulosti.

Když před dvanácti lety zářil na televizních obrazovkách, tak působil jako nepohyblivý hromotluk. Dnes je z něj hora svalů takřka bez gramu tuku. 

Takhle dnes vypadá obávaný Šrek.

Takhle dnes vypadá obávaný Shrek.

Jak by řekl jiný populární kulturista Filip Grznár, David Šín je přímo „vysekaný na prach“!

To jsou záda.

To jsou záda.

A jak to má Shrek s penězi? Před dvanácti lety vyhrál deset milionů, dnes už má u sebe nejspíše jen zlomek. Sám přiznává, že hodně peněz propůjčoval svým známým.

„Něco se utratilo, něco jsem popůjčoval. Řekneme třeba něco kolem milionu korun. A jak to v Česku bývá, co se půjčí, už se nevrací. Musel bych ty lidi dát k soudu. Dodnes mám směnky na peníze, které asi jen tak neuvidím. Ale dost jsem si dal stranou, abych mohl dělat, co mě baví,“ řekl David Šín serveru Blesk.cz

Takhle si ho pamatujeme.

Takhle si ho pamatujeme.

Pozitivní ale je, že David si po soutěži šel za svým snem. Věnuje se kulturistice a v Brně trénuje další fitness fanatiky, kteří chtějí vypadat jako on.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 25. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  30
 • Trapas
  17
 • Tvl
  16
 • Haha
  12
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat