Shledání dne: Monica z Přátel div neumačkala svou seriálovou lásku Richarda

V nejmenovaném newyorském baru došlo k velice dojemnému setkání. Kolem krku si padli Tom Selleck (73) a Courteney Cox (54), kteří si v legendárním sitcomu Přátelé zahráli milence Moniku a Richarda. Milovníci fenomenálního seriálu se ptají, co na to asi říká Chandler, který si nakonec Moniku vzal.

Videonahrávku ze shledání dvou seriálových hvězd sdílela na svém Twitteru jistá Claudia Oshry, která měla to štěstí a byla ve správný čas na správném místě.

To je ale dojemné setkání.

To je ale dojemné setkání.

„Zaznamenáno v New Yorku: Doktor Richard Burke a Monica Gellerová se navzájem zdraví. Co na to Chandler?“ stojí v příspěvku na sociální síti.

Monica Gellerová v seriálu Přátelé vystřídala několik partnerů. 

Jednou z jejích největších lásek byl právě doktor Richard Burke, který byl výrazně starší než ona a přátelil se s jejími rodiči.

Byli do sebe vášnivě zamilovaní. Monica si ale přála děti a Richard ne. Proto se tehdy rozešli, i přestože si bez sebe nedokázali představit život.

Takhle jim to slušelo v legendárním seriálu.

Takhle jim to slušelo v legendárním seriálu.

Po rozchodu byla Monica totálně zničená. Brzy ale našla svou největší životní lásku v kamarádovi svého bratra Rosse. 

S Chandlerem Bingem se nejprve scházela „na tajňačku“, poté ale poznala, že on je tím pravým. Provdala se za něj, společně adoptovali dvojčata a v posledním díle seriálu se odstěhovali za město do rodinného domu.

Loučení s poslední epizodou, loučení s diváky. Moničin byt je vystěhován a...

Loučení s poslední epizodou, loučení s diváky. Moničin byt je vystěhován a Přátelé se rozcházejí každý na svou další životní cestu. Phoebe jde žít s Mikem, Rachel s Rossem, Monica a Chandler se stěhují z města a Joey se stěhuje do Los Angeles, jak se dozvídáme ze sitcomového sequelu s názvem Joey.

Pro seriálové fanatiky, kteří Monice a Chandlerovi drželi palce, je jistě krutá rána vidět Moniku v náručí své bývalé lásky.


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:40 19. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Cože
  12
 • Haha
  11
 • Tvl
  11
 • Trapas
  10
 • Sladký
  10
Komentáře