Bulharsko oslavuje neuvěřitelný hit: Svět je paf z tzv. party oken

Vypadá to jako stará dobrá trafika. | foto: So Bad So Good

Stává se vám, že jste na večírku a tam zčistajasna dojde alkohol? Nebo se dostanete do podobně nepříjemné situace a nevíte, jak z toho ven? Geniální nápad, který vymysleli Bulharští kutilové, vás jistě potěší!

Na večírku věčně něco chybí. Alkohol, brambůrky, kelímky, brčka či led. Často si problém uvědomíte ale až v nekřesťanskou hodinu a to mají všude zavřeno.

Oželíte tak geniální drink se vším všudy a budete ho tedy raději pít bez brčka a ledu, anebo byste raději měli všechno tak, jak má být?

Pokud jste detailisté, tak jistě oceníte novinku z Bulharska. Zde se rozmohla takzvaná party okna. Server So Bad So Good přišel s unikátní galerií, která ukazuje novinku z bulharského hlavního města Sofie.

Praktická partyokénka jsou všude.

Praktická party okénka jsou všude.

Praktická partyokénka jsou všude.

Vypadá to jako běžná trafika, ale zdání klame.

Zde jsou vybudovaná okénka v naprosto obyčejných trafikách, která jsou otevřená nonstop. Zákazníci tak můžou naprosto kdykoliv doplnit zásoby pitiva a kuřiva nebo si koupit cokoliv pro dokonalou party.

Tak tohle vymyslel génius.

Tak tohle vymyslel génius.

Praktická partyokénka jsou všude a koupit tam můžete cokoliv.

Praktická partyokénka jsou všude a koupit tam můžete cokoliv.

V okénku si přijdou na své také ti, kteří musí nepořádek po večírku co nejrychleji uklidit. Je jen otázkou času, kdy se podobné vymoženosti dočkáme i v České republice.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:29 14. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  17
 • Sladký
  8
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
Komentáře

Právě čtete