jít naiDNES.cz

Za sex v pražském baru vyhazov! Brněnská raperka Zuzka přišla o milovanou práci

Zuzka alias Sju Kjut, mladičká raperka a youtuberka z Brna, si minulý týden v pondělí chtěla užít trochu sexu s kamarádem Vaškem. Vybrala si ale špatný čas i místo. Akt lásky se rozhodla provést v pražském nočním klubu, kde jim radovánky ale zakázala ochranka. Peprnou situaci navíc někdo natočil na video a zveřejnil ho na Facebooku. Stačilo pár dní a Vašek i Zuzka mají teď z ostudy kabát. A co víc, podle mladíka Vaška, který Expresu poskytl exkluzivní rozhovor, brněnská rebelka dokonce přišla o práci, kterou měla tak ráda.

Videonahrávka, kde se Zuzka a Vašek bez oblečení promenádují po pražském baru, obletěla český Facebook během pondělí. Záznam zobrazuje dívku, patrně posilněnou omamnými látkami, která chce mít za každou cenu sex s kamarádem Vaškem.

Její touha je doslova spalující. „Aspoň pět minut,“ prosí na videu Zuzka členy ochranky. Ti jsou ale proti a brzy oba výtržníky vyhodí. Tím ani ne minutu dlouhé video končí. Redakci Expresu se teď povedlo spojit se s Vaškem, jednou z hvězd populární nahrávky.

„Druhý den jsem si toho moc nepamatoval. Jen můžu říct, že to, co se stalo v klubu, není nic proti tomu, co všechno jsme prováděli doma,“ svěřil se Vašek, který se teď těší nečekané popularitě.

Brňák Vašek se v Praze předvedl ve velkém stylu.

Vašek se v Praze předvedl ve velkém stylu.

Devatenáctiletý mladík také přiznal, že s vrstevnicí Zuzkou pár netvoří. „Jsme jen kamarádi,“ vysvětluje Vašek.

Když přišla řeč na Zuzku, tak ale mladík zvážněl. Sexy rebelka, která se živila jako tanečnice u tyče v nejmenovaném pražském klubu, podle Vaška přišla o svou milovanou práci.

Svou akci chtěli dokončit.

Z Vaška je teď hvězda.

„Hned den po uveřejnění té videonahrávky skončila. Teď si bude dávat pauzu, než se vše uklidní,“ sdělil mladík, který se sám o svou práci bál, ale nakonec měl více štěstí než kamarádka Zuzka. „Šéf řekl, že to je ostuda, ale spíše pro ni než pro mě a podržel mne,“ dodal Vašek.

Stud ji nic neříká.

Za skandální videu dostala prý Zuzka vyhazov.

I přestože Zuzka alias Sju Kjut přišla o práci, tak oči si nejspíše nevypláče. Na Facebooku totiž kolují výstřižky konverzace této mladé rebelky, kde si začínající raperka z celé aféry dělá legraci. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:58 2. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  25
 • Trapas
  18
 • Super
  14
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat