Zuzka z Brna, kterou proslavil sex v pražském baru: Miluji být pro chlapy bohyní

1. listopadu 2017
Ještě nedávno ji nikdo neznal, teď je Zuzka alias Sju Kjut hvězdou českého Facebooku! Sexy blondýna, která pochází z Brna, se proslavila hanbatou videonahrávkou z pražského podniku, která ji zobrazuje jako zoufalou dívku toužící mít alespoň pětiminutový sex s vrstevníkem Vaškem. Video, kde jsou po většinu času oba mládežníci kompletně nazí, se stalo velice populární. Není tak divu, že spousta lidí začala pátrat po minulosti mladé rebelky...

Videonahrávka se Zuzkou z Brna se na Facebooku objevila  během pondělí. Na záznamu je vidět dívka, patrně posilněná omamnými látkami, která chce mít za každou cenu sex s druhou hvězdou videa, Vaškem. 

Ten očividně souhlasí a o akt lásky má také zájem. Proti je ale ochranka, která neposlušným mladým lidem pohlavní styk od samého začátku zakazuje. Zuzka se nedá a na videu doslova škemrá: „Aspoň pět minut!“

Členy ochranky ale sexuální potřeby Zuzky a Vaška vůbec nezajímaly a na konci videa je výtržníkům jasně řečeno, aby opustili „místo činu“. Co se dělo dál, to vědí nejspíše jen hlavní aktéři.

To, jak to s nimi dopadlo, zatím ví jen málokdo.

Zuzka a Vašek jsou hvězdami internetu. Může za to jejich hanbatá nahrávka z pražského podniku.

Na internetu se ihned začaly objevovat informace o hlavní hvězdě ani ne minutu dlouhé videonahrávky. Zuzka má za sebou pořádně pestrou minulost. 

Podobné fotky sdílí Zuzka na svém Instagramu.

Podobné fotky sdílí Zuzka na svém Instagramu.

Podle těch, kteří Zuzku údajně znají, se v minulosti jednalo o slušnou dívku. Jakmile se přestěhovala do Prahy, tak krapet zdivočela. Údajně měla, či dokonce ještě má, pracovat jako tanečnice u tyče v nejmenovaném pražském nočnímu klubu.

Důkazem, že tato tvrzení se zakládají na pravdě, jsou i videa, která Zuzka alias Sju Kjut pravidelně sdílí na svých profilech na Facebooku, Instagramu či na YouTube.

Na svém kanále na YouTube má Zuzka například minutové video, ve kterém se představuje. Z jejích úst padnou velice zajímavé věty. „Miluju se předvádět před lidmi, miluju se cítit jako bohyně mezi chlapy,“ říká na nahrávce mladá rebelka.

Kromě tancování u tyče Zuzku také velmi naplňuje špulení zadku a ukazování svého téměř dokonalého těla v celé své kráse. Mladá rebelka se navíc snaží prosadit jako drsná umělkyně. Její rapový song se ale příliš vážně brát nedá. 

Je to divoká holka.

Zuzka se ráda ukazuje.

Ti, kteří měli odvahu tento umělecký kousek doposlechnout do konce, Zuzce vyčítají to, že se snaží napodobit populární sexy raperku Sharlotu, která také moc dobře ví o tom, co je to ostrá kritika. 

Oproti Sju Kjut se Sharlota ale těší velmi početné fanouškovské základně. Její skladby mají na YouTube miliony zhlédnutí.

Není ale vyloučeno, že podobně zářivá budoucnost čeká i Zuzku. Rebelství má doslova v krvi a navíc svým skandálkem se jistě proslavila natolik, že ať udělá cokoliv, vysoká sledovanost je téměř zaručená. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:03 čtvrtek 1. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 22
  • 22
  • 9
  • 7
  • 7
  • 6
Komentáře