Tohle zvedá tlak celému internetu: Blogerka přiznává, že kojí při sexu!

Kojí klidně několik dětí najednou. | foto: Instagram

Na internetu se pochopitelně najde ledacos. Avšak ne všechen obsah také sledující skutečně potěší. Jednou z takových věcí je blogerka Tasha Maile, známá pod přezdívkou The Spiritual Tasha Mama, a její šokující přiznání. Žena totiž přiznala, že kojí při sexu!

Blogerka Tasha je známá svým nekonvenčním přístupem k životu a mateřství obecně. Tato ezoterikou prodchnutá žena však zašla dál, než je většina milovnic duchovna ochotná skousnout. Přirozenost je sice dobrá věc, ale vše má své meze a Tasha je daleko za nimi.

Tasha se totiž v jednom ze svých videí přiznala, že kojí při sexu a nepřipadá jí na tom nic divného, což se shledalo s řadou negativních a odmítavých reakcí.

„Vzpomínám si, jak vedle mě leželo dítě, kojila jsem ho a zároveň měla se svým manželem, dnes již bývalým, sex zezadu. Na milování není vůbec nic špatného, takže si to užijte. Užijte si sebe a své fantazie,“ uvedla kontroverzní matka.

Pro společnost, která vnímá jako pohoršující i kojící matku s odhalenými prsy, je toto opravdu příliš. A není se moc čemu divit. Přestože kojenec si žádné nevhodné výjevy pochopitelně pamatovat nebude, jak sex, tak kojení jsou intimní záležitosti mezi dvěma lidmi, na které by se každý měl plně soustředit a prožívat je, nikoli je kombinovat.

Řada komentátorů na internetu má nyní pocit, že Tasha musí trpět nějakou formou úchylky. Jinak by jí totiž vykonávání zmiňovaných dvou činností najednou musela připadat zcela asexuální. A nutno uznat, že na tom možná něco bude...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:00 14. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Tvl
  19
 • Cože
  15
 • Super
  14
 • Sladký
  13
 • Haha
  8
Komentáře