Čtvrtek 29. února 2024, svátek má Horymír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • Tipy na dárky
 • jít naiDNES.cz

  Dovolená youtubera a bezdomovce má následky: Majsnera zadrželi v Emirátech!

  Ostuda youtubera Aleše Bejra a bezdomovce Majsnera nezná mezí! Populární dvojice předváděla na exotické dovolené ve Spojených arabských emirátech pořádné „zvěrstva“. Zpočátku to byla možná legrace, teď se ale zdá, že návštěva Abú Dhabí bude mít pro minimálně jednoho muže z české dvojice nepříjemné následky.

  O ostře sledovaném výletu Aleše Bejra a bezdomovce Majsnera do Abú Dhabí jsme vás již informovali. Pro jistotu si ale v krátkosti zopakujme základní fakta. Youtuber Bejr s Majsnerem nedávno vycestoval do Egypta. Zde bezdomovce tlačil do alkoholu a ten rumy zdarma samozřejmě uvítal. Majsner tak byl každý ten totálně na mol.

  Bejr se poté nechal slyšet, že něco podobného už nechce zažít. Netrvalo dlouho a díky nabídce nejmenované firmy se nechal přesvědčit k tomu, aby si prapodivnou dovolenou s bezdomovcem Majsnerem zopakoval. Tentokrát dvojice potížistů vyjela do Spojených arabských emirátů, konkrétně do Abú Dhabí, kde Majsner s Bejrem podnikali ještě větší šílenosti než v Egyptě!

  Z videí, která Bejr dosud přidal na YouTube, je zřejmé, že Majsner byl opilý a agresivní už na ruzyňském letišti. Velice nevhodně se choval i v letadle, ty nejhorší věci ale přišly až v Abú Dhabí.

  Ve „městě šejků“ se Majsner opil natolik, že se podle Bejrových slov pravděpodobně pokálel v taxíku. Chvílemi to navíc vypadalo, že populární bezdomovec ani nejeví známky života. 

  Majsner se zase předvedl.

  Poté, co se Majsner z deliria vyspal, začal řádit znovu. Youtuber Bejr do něj cpal další panáky rumu. V jednom z posledních videí je pardubický bezdomovec tak opilý, že (nejspíše v legraci) přelézá zábradlí na balkóně a plánuje skočit. „Alespoň umřu v hezké zemi,“ řekl Miroslav Švanda alias Majsner před zraky Bejra, který bezdomovci skok rozmluvil.

  Teď to ale vypadá, že dvojice komiků hodně přestřelila. Aleš Bejr, který byl hostem posledního dílu pořadu Telebrity  (díl můžete vidět už ve čtvrtek ve 12:00 na serveru Playtvak.cz, pozn. red.), redakci Expresu prozradil, že jeho parťák se zpět do České republiky ani nedostal.

  Na otázku, kde je bezdomovec Majsner, Bejr odpověděl, že zůstal v Emirátech.

  „Stala se tam velice velice zvláštní situace. Nechci o tom ještě mluvit, ale můžu říct, že je mimo Českou republiku, a dělám na tom, aby se dostal zpět,“ sdělil nám Bejr.

  V ten samý den se navíc Expresu ozval čtenář, který právě v den natáčení pořadu spatřil Aleše Bejra mířícího na ambasádu Spojených arabských emirátů, kde pravděpodobně jednal o propuštění bezdomovce Majsnera.

  Aleš Bejr byl viděn v Praze na ambasádě Spojených arabských emirátů, řešil převoz Majsnera?

  Návštěvu ambasády Expresu potvrdil i Bejrův manažer. „Ano, byli jsme tam. Jediné, co můžu říct, je to, že v současné době vyjednáváme se Spojenými arabskými emiráty o Majsnerově návratu,“ řekl Expresu.

  Youtuber si s sebou přinesl mnoho propriet, včetně svého psa.

  Mnoho lidí ale nejspíše dumá nad tím, proč se český bezdomovec dostal do takových problémů. Existují minimálně tři důvody:

  1) Pil na veřejnosti

  Už když Majsner s Bejrem přiletěli do Emirátů, tak je jejich delegát varoval před tím, že nesmí pít na veřejnosti. 

  Takhle Majsner nasával v Egyptě.

  Zaměstnanec cestovní kanceláře mluvil dokonce o tom, že za požívání alkoholu na veřejnosti hrozí nejenom vysoká pokuta, ale i vězení. 

  2) Obnažování se na veřejnosti

  Když Majsner pije, tak je zle. On nezná hranici, když už je opilý, tak nepřestává, ale naopak ještě sílí jeho chuť na další drink. 

  Majsner často pije tím stylem, že pak nemůže ani chodit.

  Je možné, že se dostal do takového stavu, že tamní obyvatelstvo počastoval nehoráznostmi, které se v této přísné zemi netolerují.

  3) Mohou za to výtržnosti ve městě

  Majsner má moc rád konflikty, kterým jeho kamarád youtuber Bejr s oblibou říká „brykule“. Pardubický bezdomovec je pod vlivem alkoholu hodně hlučný a nebojí se hádat (samozřejmě v češtině) s místními obyvateli. 

  Problémy Majsner dělal už v taxíku.

  Ti mu nerozumí a mohou si tak některé jeho výkřiky špatně vyložit. Majsner se tak nevědomky mohl dostat do konfliktu, a když přijela policie na místo činu, tak byl viník jasný.

  Celý šílený výstup youtubera Bejra ohledně bezdomovce Majsnera najdete v novém dílu pořadu Telebrity, který bude ke zhlédnutí od 12:00 na ZDE.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 12. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   146
  • Super
   53
  • Haha
   26
  • Tvl
   22
  • Sladký
   12
  • Cože
   10
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...