jít naiDNES.cz

Bejr a Majsner navštívili Orlí hnízdo. Bezdomovec považuje Hitlera za svého dědu

Po ostudách v Egyptě a ve Spojených arabských emirátech přichází další obří potupa! Kontroverzní youtuber Aleš Bejr se rozhodl, že vezme svého kamaráda bezdomovce Majsnera do Německa. Konkrétně se oba výtečníci zajeli podívat na horské útočiště Adolfa Hitlera Orlí hnízdo. Proč zrovna tam? Odpověď je prostá: Bezdomovec Majsner Hitlera obdivuje, a dokonce ho považuje za svého dědu!

Kontroverzní youtuber Aleš Bejr před nějakou dobou rozjel prapodivnou show, ve které hrají hlavní roli pardubičtí bezdomovci. Největší hvězdou je od samého začátku Miroslav Švanda alias Majsner, chlapík s křivým nosem, kterého Bejr vzal už na dovolenou do Egypta a do Spojených arabských emirátů.

Na exotickém výletě se dvojice pořádně ztrapnila. Majsner do sebe ládoval litry alkoholu a poté se choval jako smyslů zbavený. Youtuber Bejr, který je znám coby zastánce zdravého životního stylu, bezdomovce v popíjení podporoval, a když došlo k nějakému problému, tak dělal, že Majsnera nezná.

Po obřích ostudách v Emirátech a v Egyptě se Bejr rozhodl, že s Majsnerem zavítá do sousedního Německa. Za svůj cíl si vybrali horské útočiště Adolfa Hitlera Orlí hnízdo, které se nachází poblíž jihobavorského města Berchtesgaden.

Bejr do Německa přijel v přestrojení za doktora, bezdomovec Majsner měl na sobě zase vojenskou uniformu s českou vlaječkou. Již od samého začátku bylo jasné, že tohle nejsou normální turisté, ale exhibicionisté, kteří sem přijeli dělat brykule.

Byl to pěkný výlet.

Byl to pěkný výlet.

Sám Bejr ale Expresu sdělil, že tento výlet byl minimálně v jednom ohledu jiný než ty předešlé. 

„Tentokrát jsem dělal ostudu já, a ne Majsner. On mě naopak okřikoval,“ svěřil se youtuber.

Dvojice výtečníků má za sebou další prapodivný výlet.

Dvojice výtečníků má za sebou další prapodivný výlet.

Podle Bejra Majsner během celého výletu odmítal alkohol, což je u něj minimálně neobvyklé. 

„Řekl, že nebude pít, protože toto místo je pro něj posvátné,“ vysvětlil Bejr, který Majsnerovi v Německu alkohol nabízel, ale bohužel byla veškerá snaha marná.

Majsner se s Bejrem podívali na Hitlerovo Orlí hnízdo.

Majsner se s Bejrem podívali na Hitlerovo Orlí hnízdo.

Pardubický bezdomovec Majsner totiž miluje historii, zejména vše, co se týká druhé světové války. 

Leckoho nejspíše překvapí, že za svůj idol považuje obávaného diktátora Adolfa Hitlera, za kterého se občas i převléká.

„Říká, že Hitler je jeho děda. Nebo že by alespoň chtěl, aby to byl jeho děda. Je to fanatik. Obdivuje ho a uctívá ho. Je to jeho idol. Říká, že před svým dědou nebude pít alkohol. Říkám si, že mu dám plakát Hitlera pod most, a rázem z něj bude abstinent,“ dodal se smíchem Bejr, který před časem Majsnerovi dokonce poskytl azyl ve svém domě.

Majsner byl za vojáka a Bejr za doktora.

Majsner byl za vojáka a Bejr za doktora.

„Když u mě byl, tak koukal jen na válečné filmy a dokumenty o Hitlerovi,“ vzpomíná na soužití s bezdomovcem pardubický svalovec.

Bezdomovec Majsner si splnil sen.

Bezdomovec Majsner si splnil sen.

Nezbývá než doufat, že výše uvedená slova nejsou myšlena vážně a Majsner mezi fanatické podporovatele diktátora, který je zodpovědný za smrt několik desítek milionů lidí, ve skutečnosti nepatří.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:26 23. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Super
  22
 • Haha
  11
 • Tvl
  9
 • Sladký
  7
 • Cože
  5
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat