Youtuber Bejr se neštítí ničeho: Místo Majsnera točí umírajícího bezdomovce

Může youtuber Bejr ve svých kontroverzních videích zajít ještě dál? Tuto otázku si jistě pokládalo mnoho lidí poté, co pardubický showman zveřejnil videa ze Spojených arabských emirátů, kde natáčel řádění svého kamaráda, pardubického bezdomovce Miroslava Švandy alias Majsnera. Bejr všem odpověděl další sérií videonahrávek, jejichž hlavní hvězdou je totálně zdevastovaný „homeless“ přezdívaný dědeček Hříbeček. Podle posledních záběrů je zřejmé, že tento bezdomovec je v ohrožení života. Dokonce ho do nemocnice odvezla záchranka a Bejr se rozhodl, že trápení Hříbečka poctivě zdokumentuje.

Kontroverzní youtuber Aleš Bejr se v poslední době těší velké popularitě. Může za to jeho prapodivná show plná pardubických bezdomovců, jejíž největší hvězdou donedávna byl Miroslav Švanda alias Majsner, chlapík s křivým nosem, kterého Bejr vzal do na dovolenou do Egypta a Spojených arabských emirátů. 

Bejr si nejspíše řekl, že Majsner, který se k youtuberovi dokonce nastěhoval, už příliš netáhne. Před nedávnem se tak zaměřil na méně populárního bezdomovce, kterému říká dědeček Hříbeček. 

Roztomilého chlapíka Bejr potkal po nějakém čase a nestačil se divit, v jak špatném stavu Hříbeček byl. Celý obličej měl opuchlý a sám „homeless“ uznal, že ví, že na tom není dobře. Bejr mu i tak nabídl krabicové víno, které zubožený bezdomovec uvítal. 

Odezva lidí byla neskutečná. Diskutéři se převážně divili tomu, proč se youtuber neodhodlal evidentně nemocnému bezdomovci pomoci. Bejr se tak rozhodl, že v natáčení Hříbečka bude pokračovat.

A je to stále horší a horší! V jedné z posledních nahrávek se dokonce Bejr společně s Majsnerem rozhodl, že bezdomovce Hříbečka dostane do nemocnice.

Aleš Bejr se pustil do dalšího kontroverzního projektu.

Aleš Bejr a jeho kamarád Majsner se rozhodli, že pomůžou zdevastovanému bezdomovci, kterému se přezdívá dědeček Hříbeček.

Oba výtečníci tak vyjeli do míst, kde věčně opilý „homeless“ přežívá. To, co našli, je dost vyděsilo.

Dědeček Hříbeček byl v ještě mnohem horším stavu než minulý týden. Nemohl mluvit, pouze sípal a Bejr usoudil, že bezdomovec potřebuje pomoci. 

S bezdomovcem to nevypadá dobře.

S bezdomovcem to nevypadá dobře.

Youtuber se tak začal Hříbečka ptát, zdali chce zavolat sanitku. Zdevastovaný „homeless“ nevěděl, která bije. Bejr ale i tak čekal na odpověď. Až po chvíli holohlavý showman usoudil, že sanitku zavolat prostě musí. 

Na snímku pardubický bezdomovec, kterému Bejr přezdívá „Dědeček hříbeček“.

Na snímku pardubický bezdomovec, kterému Bejr přezdívá dědeček Hříbeček.

Zarážející ale je, že kromě zavolání sanitky se Bejr rozhodl také celé trápení zničeného bezdomovce detailně zaznamenávat. 

Točil mimo jiné jeho „nalodění“ do sanitky a co víc?! Bejr hodlá v kontroverzní reality show pokračovat tím, že chce Hříbečka, který je pravděpodobně i v ohrožení života, navštěvovat a natáčet v nemocnici!

S bezdomovcem to nevypadá dobře.

Bejr se rozhodl natáčet trápení pardubického bezdomovce.

Natáčení zpitého Majsnera byl pouze slabý čajíček. Teď se Bejr totiž začal specializovat na umírajícího bezdomovce. Populární youtuber tak opět dokázal, že jeho prapodivná a často kritizovaná reality show prostě nemá hranic. 

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:17 středa 2. května 2018. Anketa je uzavřena.

  • 121
  • 23
  • 20
  • 15
  • 11
  • 6
Komentáře