Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Černá kronika
 • Jen pro muže
 • Virál
 • Sport
 • Video
 • Telebrity
 • Tipy na dárky
 • jít naiDNES.cz

  Bezdomovec, který ztrapnil Česko v Egyptě: U moře se trápil, těšil se na krabicák!

  Majsner je zpátky v Česku. Je šťastný za „krabicák“! | foto: Koláž Expresu

  Co by někteří dali za to, kdyby se ocitli v kůži bezdomovce Majsnera. Tento chlapík z ulice si totiž díky populárnímu youtuberovi Aleši Bejrovi mohl několik dní užívat moře v exotickém Egyptě. Muž, který už více než dvacet let žije na ulici, z dárku k 59. narozeninám ale příliš nadšený nebyl, a když se vrátil pod svůj milovaný most, tak byl doslova štěstím bez sebe. Chyběl mu totiž klid pro alkoholové radovánky!

  O prazvláštním výletu youtubera Aleše Bejra a bezdomovce, kterému se přezdívá Majsner, jsme vás již informovali. Pro jistotu si ale shrňme základní fakta: Bejr, holohlavý showman, se již delší dobou zabývá tím, že točí videa s bezdomovci.

  Zpočátku se jim snažil pomoci. Později mu ale došlo, že pro jeho videa je mnohem výhodnější, když si bude z „homelessů“ spíše střílet a dokumentovat jejich běžné dny. 

  V grupě bezdomovců si Bejr našel svého oblíbence, kterému říká Majsner. Tento devětapadesátiletý chlapík s křivým nosem se svalnatému youtuberovi zalíbil natolik, že mu Bejr k narozeninám dal dárek, který jistě rozplakal nejednoho diváka.

  Dojemným dárkem byl týdenní zájezd do slunného Egypta, kde si náruživý kuřák v přítomnosti věčně posilujícího Bejra mohl od rána do večera užívat moře, které dosud nikdy nespatřil. Jeho ale lákal spíše neomezený přísun alkoholu, který program all inclusive nabízí.

  Bejr se rozhodl vyjet s bezdomovcem Majsnerem do Egypta, kde tato dvojka udělala Česku pořádnou ostudu.

  Bezdomovec Majsner tak strávil luxusní dovolenou doslova naložený v lihu. V podstatě měl po celý týden dvě stanoviště. Prvním byl bar, kde do sebe ládoval jednoho panáku rumu za druhým. A stanovištěm číslo dvě byla postel, kde zaháněl brutální bolehlavy způsobené nekvalitním pitivem.

  Tak a je tam další. Majsnerovi nedělalo problém do sebe naládovat několik desítek panáků rumu.

  Youtuber Bejr nejenže celou dovolenou s Majsnerem natáčel a videa sdílel na svém Facebooku, ale také bezdomovce v nasávání vydatně podporoval

  Bejr je štěstím bez sebe, že si jeho kamarád bezdomovec pořádně dopřává.

  Nosil mu panáčky, které vydával za tajnou medicínu, a smál se Majsnerovým hláškám. Poté jako pokrytec každé ráno litoval, že raději nejel na dovolenou se svojí ženou.

  Někteří lidé byli naprosto šťastní a dojatí, že se sympatický bezdomovec na své narozeniny poprvé v životě dostal k moři. On ale v Egyptě podle svých slov v podstatě trpěl.

  Bejr vzal bezdomovce na dovolenou do Egypta. Ten si luxusní dovolenou ale příliš neužil.

  Nejvíce Majsnerovi vadilo, že Bejr neustále komentoval jeho neutuchající chuť na zdejší rum. Holohlavý milovník posilovny navíc Majsnerovi v některých chvílích alkohol rozmlouval, a to věčně opilého bezdomovce také pěkně štvalo. 

  Doma pod mostem má v tomhle ohledu klid a nikdo ho také nebudí, když po perné noci spí až do oběda. A bar v egyptském hotelu se nemohl pyšnit jeho milovaným „krabicákem“, kterému Majsner doslova holduje.

  V jednu chvíli to došlo dokonce tak daleko, že z luxusního hotelu Majsner odešel a ustlal si v rozpadlém opuštěném domu, kde se nejspíše cítil lépe.

  Ten pohled je jasný - Majsner má opět chuť na rum.

  Poté, co dovolená plná alkoholu skončila, tak Majsner vypadal mnohem šťastnější. Na letišti, kde nejspíše již odpočítával poslední minuty, které musel vydržet bez pravidelné dávky alkoholu, byl duchem mimo. Nejspíše už si představoval, jak je se svými přáteli-bezdomovci pod milovaným mostem. 

  „Už to bude jenom chvíle, Majsnere, už to doklepeme. Pak budeš mít alkohol nonstop pod mostem,“ uklidňoval na letišti svého kamaráda Bejr. Ten ho uzemnil: „Jediný štěstí!“

  V novém videu dokonce Majsner vysvětlil, proč se mu pod mostem líbí více než u moře. „Je to lepší, protože tady se můžu napít, kdy chci, a nemusím čekat do deseti hodin,“ vyhrkl Majsner alias Majsneros, který tak narážel na otevírací dobu egyptského baru, pro něj tedy nepochopitelnou.

  Je vidět, že dovolená u moře holt není pro každého. Běžný člověk by za týden odpočinku v Egyptě (a navíc zdarma) byl šťastný, Majsner se ale od začátku trápil a těšil se, až bude opět mrznout v odpadcích pod mostem.

  Majsner přežil luxusní dovolenou v Egyptě a je konečně doma!

  Alespoň, že je bezdomovec Majsner konečně tam, kde je mu nejlépe, a že jeho noční můra jménem luxusní dovolená v Egyptě definitivně skončila.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 1:25 čtvrtek 22. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   63
  • Super
   15
  • Tvl
   12
  • Haha
   9
  • Cože
   5
  • Sladký
   5