jít naiDNES.cz

Fanoušci Prostřena šílí: Bejre, zničil jsi nám pořad! Prima i youtuber se brání

Kontroverzní youtuber Aleš Bejr (41) si připsal další trapas. Po buranském výstupu v show MasterChef se představil také v kulinářském pořadu Prostřeno, kde amatérští kuchtíci předvádějí, co umí. Bejr tam ale místo toho ukázal svaly a svůj pověstný „humor“. Diváci ho ale rozhodně neoceňují, pardubický youtuber jim prý zničil jejich oblíbený pořad. Někteří televizi Prima dokonce nařkli z toho, že Bejr byl najatý herec, který měl svým výstupem pomoci zvednout sledovanost. To prý ale není pravda!

Aleš Bejr, který je na českém YouTube znám coby milovník bezdomovců, září tento týden v pořadu Prostřeno. V něm se chová jako smyslů zbavený. Jedné z hostitelek například v přítomnosti kamer vyčetl, že má doma příliš zaprášené květiny.

„Krásně čisto, všechno super, ale ty kytky jsou, řekl bych, trošku zasraný a přelitý,“ řekl hostitelce Monice Bejr, který měl na sobě v den natáčení podivné růžové brýle a havajskou košili.

Podobně „vtipná“ představení Bejr předváděl i během ostatních večerů. Když měl předvést své kuchařské umění, podával například neoloupanou cibuli.

Aleš Bejr se v Prostřenu chová jako smyslů zbavený.

Aleš Bejr se v Prostřenu chová jako smyslů zbavený.

Na sociálních sítích se teď množí názory zarytých fanoušků Prostřena, kteří jsou z Bejrových výstupů rozčarovaní. 

„Proč to děláte? Nasadíte herce a blázna, který jen pokazí celý večer a soutěžící rozhodí. To už není pořad o vaření, nechápu, co tím sledujete,“ píše na Facebooku paní Věra, která Primu viní z toho, že Bejrova účast byla předem domluvená a jediným cílem bylo zvýšení sledovanosti.

S tímto názorem souhlasí i většina dalších diskutérů.

„To má Prima tak špatnou sledovanost, že tam do Prostřena vždycky jednou za čas musí vybrat nějakého dementa?“ ptá se například paní Jiřina.

Další z Bejrových pokrmů.

Jeden z Bejrových pokrmů

TV Prima si ale stojí za svým. Bejr prý není žádný najatý herec a stejně jako ostatní účastníci musel absolvovat povinný casting.

Bejr: Nejsem šílenec!

„Registrovat se do soutěže v pořadu Prostřeno může každý. Pan Aleš Bejr stejně jako ostatní soutěžící řádně prošli castingem pořadu. A je pak jen na každém soutěžícím, jakou zvolí taktiku, aby soutěž vyhrál. Na kolik byla úspěšná extravagantní taktika pana Bejra, nechť diváci posoudí sami,“ sdělila nám PR manažerka pořadu Prostřeno Klára Kotábová.

Aleš Bejr v pořadu Prostřeno.

Aleš Bejr řádí v pořadu Prostřeno.

Redakce Expres.cz oslovila také pardubického youtubera Aleše Bejra. Ten je stejného názoru jako Kotábová a odmítá, že by si ho Prima snad najala.

„Nejsem najatý ani placený Primou. Přihlásil jsem se sám. Co jsem tam předváděl mi nepřišlo jako šílenost. Šlo mi o show a chtěl jsem pobavit diváky,“ vysvětlil nám své chování Bejr, který svůj „kuchařský talent“ předvede ve čtvrtek.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:03 25. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  949
 • Super
  121
 • Sladký
  75
 • Tvl
  68
 • Haha
  45
 • Cože
  37
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat