jít naiDNES.cz

Rozchod kvůli Prostřenu? „Žena mi utekla za milencem,“ přiznává Bejr

Byli spolu dlouhých dvacet let, teď je s jejich láskou prý konec. Youtuber Aleš Bejr (41), který před časem řádil v oblíbeném televizním pořadu Prostřeno, Expresu přiznal, že ho opustila manželka Angela (42). Podle Bejra odjela na Ukrajinu se svým milencem!

Aleš Bejr je v současné době v italském Rimini, kde měl soutěž v kulturistice. Mnoho jeho fanoušků se divilo, že s ním k moři neodcestovala jeho manželka ukrajinského původu Angela.

Holohlavý showman nepřítomnost své lásky vysvětlil v jednom ze svých videí. „Žena je na Ukrajině s Pepou a Danem a tam si užívá. Tak si užívej, ženo, ale počítej s tím, že až přijedu, budeme to řešit, a to důrazně,“ řekl Bejr, který poté dodal, že jeho manželka odjela se svými kamarády.

Expresu ale populární youtuber řekl něco jiného. 

„Je tam (v ukrajinském Dněpru, pozn. red.) se svým milencem. Jmenuje se Dan a už hrozně dlouho dělá do pornoprůmyslu. Je tam s nimi i Pepa. O něm jsem si původně myslel, že to s ním Angi táhne,“ svěřil se nám Bejr.

Aleš Bejr se svojí ženou.

Aleš Bejr se svojí ženou

Podle Bejra se jedná nejspíše o definitivní konec manželství. „Už si mě i blokla na Facebooku,“ říká youtuber.

Se svou manželkou prý Bejr neměl už delší dobu zrovna ideální vztah. „Jasný, že to není ze dne na den, už delší dobu nám to neklapalo. Teď když se mnou měla jet do Itálie, kde jsem měl důležité závody, se na mě vys*ala. Já ve středu v noci odjel sám a ona ve čtvrtek s milencem a kamarádem na Ukrajinu,“ smutní Bejr.

„Až dojedu domů, půjde z baráku,“ dodává rázně svalovec.

Na svém Instagramu Bejrova manželka sdílela už několik snímků z dovolené na rodné Ukrajině. Na fotkách je skutečně s jistým Danem. 

Manželka Aleše Bejra se svým údajným milencem.

Manželka Aleše Bejra se svým údajným milencem

V komentářích pod jedním ze snímků ale Angela tvrdí, že jde o kamaráda. Podle toho, jak se k sobě mají, to ale na pouhé přátelství nevypadá. 

Angela říká, že je to jen kamarád. Youtuber je ale jiného názoru.

Angela říká, že je to jen kamarád. Youtuber je ale jiného názoru.

Redakce Expres.cz Angelu Bejrovou kontaktovala, ta se ale k údajnému krachu manželství s populárním yotuberem zatím nevyjádřila.

Youtuber Aleš Bejr je známý provokatér a je možné, že se jedná o další z jeho pranků. 

Podle mnohých jeho fanoušků je ale více reálná varianta, že Angele po Bejrově výstupu v Prostřenu už došly nervy a našla si někoho, s kým bude mít mnohem klidnější život.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz