Prasynovec Adolfa Hitlera poskytl rozhovor: Náš bratr si měl vzít Židovku!

Alexander Stuart-Houston, prasynovec Adolfa Hitlera, promluvil o svých politických názorech. V kroužku je jediná jeho dostupná fotografie, nyní je mu 68 let. | foto: Getty Images

Věděli jste, že v Americe žijí poslední z příbuzenstva Adolfa Hitlera? Jeden z nich nedávno poskytl rozhovor, ve kterém prozradil, jak si jejich rodina změnila jméno a jak temné tajemství střežili před veřejností, která by pro své spoluobčany neměla mnoho pochopení. Jakou mezi sebou měli prasynovci vůdce dohodu?

Alexander, Brian a Louis Stuart-Houstonovi jsou prasynovci nejobávanějšího diktátora v dějinách lidstva Adolfa Hitlera. A právě Alexander nedávno poskytl deníku Bild rozhovor, v němž o děsivém tajemství pohovořil.

Původně to byli čtyři bratři, všichni žijící v Americe na Long Islandu. Howard, který zrovna plánoval založit si se svou ženou Marií rodinu, zemřel v roce 1989 při autonehodě. O zbylých bratrech se vyprávělo, že mezi sebou měli dohodu, že zůstanou do konce života bezdětní a nebudou tak pokračovat v šíření genů nechvalně proslulého Adolfa Hitlera.

Alexander, nejstarší z bratrů, jehož prostřední jméno je Adolf, ale v rozhovoru prozradil, že o žádné takové dohodě neví. „Možná, že mí zbylí bratří tuto dohodu uzavřeli, já ale o ničem takovém nevím,“ řekl nedávno v rozhovoru.

Podle Alexandra se dokonce jeden z bratrů zasnoubil s židovskou ženou. Bohužel ze svatby sešlo poté, co zjistila pravdu o pohnuté rodinné historii.

Většina obyvatel města Patchogue (Long Island), kde všichni bratři žijí, neví nic o temném prastrýci, který se postaral o jednu z největších genocid v historii. Jejich otec, William Hitler, byl synovec Adolfa Hitlera a podle Alexandra také dobrý člověk.

William se narodil v Liverpoolu, nakonec ale emigroval do Spojených států, kde dokonce sloužil u námořnictva a bojoval proti svému strýci. Hitler proti Hitlerovi. Z praktických důvodů později změnil příjmení na Stuart-Houston, které doteď používají všichni bratři, jeho synové.

Děd všech bratrů Alois Hitler mladší (po válce užíval příjmení Hiller) byl nevlastním bratrem vůdce.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:13 7. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Cože
  13
 • Haha
  12
 • Tvl
  9
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
Komentáře