Král kapesníčků: Mladý ministr Vojtěch si na ně potrpí, módní expert má výhrady

4. února 2018

Co na libůstku Adama Vojtěch říká módní expert? | foto: koláž Expres.cz

Je mu teprve 31 let a prozatím proslul jen tím, že se mu v SuperStar říkalo Ken. Teď Adam Vojtěch nastupuje jinou kariéru, daleko vážnější a důležitější. Po získání dvou magisterských titulů v právu a v mediálních studiích nyní v Babišově vládě vede Ministerstvo zdravotnictví, asi nejhorší resort, na němž si všichni, kdo tam kdy byli, vylámali zuby. Moc šancí manažersky se předvést ještě neměl, ale už zaujal minimálně svým neobvyklým stylem.
1/6

Nedávno měl mladý ministr zdravotnictví svou tiskovou konferenci, na níž zaujal pánskou část naší redakce svou kombinací kravaty a kapesníčku v klopě, obojí v jiné barvě, obojí v jiném vzoru.

„Hrozně se to spolu mlátí,“ shodli se pánové, zatímco dámská část redakce se pragmaticky rozhodla, že takové posouzení nechá na někom, kdo módě rozumí. Oslovili jsme proto hojně sledovaného fashion blogera, autora blogu Czech Fashionisto’s Diary, Vítězslava Ivičiče, aby se nám na libůstku nového ministra zdravotnictví podíval svým cvičeným okem.

„Kapesníček v kapsičce saka, většinou hedvábný, je elegantním doplňkem, který pozvedne každý outfit na stylový. Tady máme ukázku toho, jak je nosí ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Obléká se dobře; přiměřeně svému věku, nosí modré a šedé obleky zúženého střihu a tenčí kravaty, které se hodí k jeho postavě, a jako jeden z mála politiků nosí kapesníčky v kapsičce saka,“ začíná pochvalou Ivičič své hodnocení, ale pak přijdou i výtky: „Ovšem ne všechny zvolené kombinace kravaty a kapesníčku jsou šťastné.“

Pojďme si tedy projít jednotlivé situace a příklady ministrových kombinací přímo slovy fashion blogera Ivičiče.

1/6
Ohodnoťte článek

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 pondělí 4. června 2018. Anketa je uzavřena.

  • 22
  • 18
  • 16
  • 10
  • 9
  • 3
Komentáře