Řekněte sbohem! 10 věcí, co bývaly cool, ale teď už rozhodně nejsou

Mít Airmaxy, nosit nedioptrické brýle, říkat „bombastický“ a „párty“. Ještě před dvěma třemi lety tohle všechno bylo děsně v módě. Bylo to tak cool, že to přežilo jednu sezónu a nějaký čas se to ve společnosti udrželo. Teď už je ale následující desítka věci tak hrozně mrtvá, že by ji nevzkřísila ani rána mezi oči.
Část 1/11

1. Říkat slovo „párty“

Dřív to znělo světově, teď to rve uši. Staromódní mejdan je mnohem lepší! Nové, cool označení pro párty, je akce. „Jdeme na akci,“ to se teď říká.

Párty už se neříká. Teď se chodí na „akce“.
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu

Gelnarová se potila ve vaně před Clashem, dohlížel na ni její nový přítel