Tohle se opravdu děje? 7 nejzbytečnějších zpráv, o kterých informuje česká policie

Spousta malých chlapců touží po tom, že se z nich jednou stanou policisté a budou chránit zdejší lid. Kdyby ale tito „hošani“ jen tušili, co je v této profesi čeká. Někteří strážníci řeší takové „bomby“, o kterých by se snad ani nemělo informovat. Anebo mělo? Expres vám přináší sedm nejzbytečnějších zpráv, které světu v posledních dnech dala česká policie. Která „pecka“ vás pobavila nejvíce?


1.Strážníkova noha v ohrožení

První zbytečná zpráva informuje o situaci, která se stala v Praze. Paní si nejspíše nevšimla toho, že k jejímu vozu přistupuje strážník, který ji chtěl „řešit“, a tak se nerozpakovala a přejela mu nohu.

Strážník to nezvládl.

Strážník to nezvládl.

2.Poplivaní policisté

Jednou z nejšílenějších zpráv je jistě ta, která pojednává o poplivaných policistech z Tachova. Zdejší chlapík se rozhodl na strážnících si vybít svou zlost a stal se na moment slavným.

Pán si odplivl a hned je slavným.

Pán si odplivl a hned je slavným.

3.Opilec, který sám nastoupil do policejního vozu

V opilosti se chováme šíleně. Své o tom jistě ví muž z Prahy, který podle Týdeníku Policie nastoupil do vozidla městské policie. Strážníci vše vyřešili kulantně a odvezli muže na záchytku. Má smysl ale o něčem takovém informovat veřejnost?

Tohle se opravdu stalo?

Tohle se opravdu stalo?

4.Místo hřibů našel muž dělostřelecký granát

Server Týdeník Policie také velice rád informuje český lid o tom, kdo co právě teď nalezl. Svých pár minut slávy si tak mohl užít muž, který vyrazil na houby, ale místo hřibů nalezl dělostřelecký granát.

Také dost zajímavá zpráva.

Také dost zajímavá zpráva.

5.Strážníci nahánějící neposedné čuníky

Policisté se nestarají jen o obyvatele, ale i o zvířata. Důkazem budiž nepochopitelná zpráva, která informuje o tom, že ústečtí strážnící naháněli dva neposedné čuníky. Podobné zprávy ale postavení policistů ve společnosti spíše  degradují.

Tohle je také soda.

Tohle je také soda.

6.Kluci hrdinové: Našli mobil a vrátili ho!

Sem tam policie na svém webu také pochválí zdejší obyvatele. Nedávno se tak stalo, když Týdeník Policie psal o tom, že mladí kluci z Broumova našli na ulici mobil a příkladně jej odevzdali na policejní služebně. Bravurní výkon, o tom žádná. Ale má o něčem takovém informovat policie?

Tento případ musel být velice těžký.

Tento případ musel být velice těžký.

7.Zpráva o psovi, který se objevil v jídelně pro seniory

Jestli předchozí zprávy byly nepochopitelné a zbytečné, tak co je teprve tato „bomba“? Týdeník Policie v minulých hodinách informoval o neuvěřitelné situaci. Malý pes přišel do jídelny pro seniory v Hradci Králové, čekal na to, zda na něj zbyde nějaké jídlo, a nakonec ho museli odchytit strážníci.

Policisté řeší jeden zapeklitý případ za druhým.

Policisté řeší jeden zapeklitý případ za druhým.

Představa toho, že o kousek dál se děje něco opravdu vážného a policisté se mezitím zdržují tím, že odvádějí neposlušného psa z jídelny plné seniorů, děsí jistě nejednoho občana.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  14
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Super
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  5


Komentáře