Syn Veroniky Žilkové odletěl po rozchodu do Irska. Bydlí tam, kde se dá!

Na krásnou přítelkyni zapomíná Vincent Navrátil v Irsku. | foto: Instagram Vincenta Navrátila

Syn herečky Veroniky Žilkové Vincent Navrátil se z rozchodu s pohlednou Sabinou Rojkovou rychle oklepal. A přijít na jiné myšlenky mu pomohli kamarádi. Právě s těmi se Vincent vydal do Irska, kde odhalil svou mužnou muskulaturu!

Vincent Navrátil a Sabina Rojková tvořili pár několik let. Ačkoliv jsou oba mladí, jejich vztah byl tak pevný, že se dokonce spekulovalo i o svatbě. I proto nikdo nečekal tak rychlý konec. A to ani Vincent, jenž byl z rozchodu pořádně zdrcený.I proto se možná rozhodl vycestovat s partou kamarádů do Irska, kde přijde na jiné myšlenky. Na ty nejspíš nebude mít ani čas. Hoši se totiž rozhodli neutratit ani penny za ubytování a buď přespávají pod širým nebem, nebo u místních, když jim někdo poskytne střechu nad hlavou.

I proto první den přespali v dešti na poli nedaleko Dublinu a druhý den ve stodole na seníku. Vincent tak rozhodně nemá čas myslet na expartnerku, protože většinu dne tráví tím, že přemýšlí, kde s kamarády přespí následující noc.

Tak snad se mu poštěstí a útočiště mu poskytne nějaká pohledná Irka, se kterou by se mu na pohlednou Sabinu určitě zapomínalo lépe.

Fotogalerie

Komentáře