Místo pistolí a kulek si útočníci vystačili s avokádem

  12:21

Dva mladíci napadli samoobsluhu. | foto: youtube.com

Vyřizování účtů jde různými způsoby. V New Yorku se dva mladíci rozhodli, že na majitele obsluhy zaútočí jeho vlastním zbožím. Bohužel pro majitele bylo hned u pultu avokádo. Kdo říká, že se to děje jen ve filmech?
Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 pátek 27. října 2017. Anketa je uzavřena.

  • 10
  • 9
  • 7
  • 6
  • 6
  • 6
Vstoupit do diskuse
Témata: New York
Vezmeme vás na titulní stranu

Konec nadějí naivní Johy v Survivoru, její plamen v soutěži definitivně zhasl