Muži natankovali a chtěli ujet bez placení. Obsluhu benzínky prostě přejeli

  5:00
Takovéhle fracky svět neviděl! Dva mladíci natankovali benzín a rozhodli se ujet bez placení. Jejich nekalé úmysly ale odhadla obsluha pumpy. Odvážná žena se před auto vrhla a chtěla muže zastavit, ti ji ale tvrdě přejeli - ani nezkusili zpomalit!
Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 středa 5. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

  • 19
  • 17
  • 14
  • 13
  • 11
  • 10
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu

Konec nadějí naivní Johy v Survivoru, její plamen v soutěži definitivně zhasl