Uhni, tady bydlím já! Muž odtáhl auto, aby mohl zaparkovat, pak šel spát

  16:43
Je málo lidí, kteří by měli odvahu se vypořádat s drzým řidičem, jako je tenhle muž z Brooklynu v New Yorku. Když přijel večer domů, před vjezdem do garáže našel stát auto někoho úplně cizího. Vyřešil to šalamounsky. Odtáhl dotyčnému auto tak, že zadek auta byl vystrčený do silnice, sám zaparkoval a pak šel spát. O chvíli později přijeli policisté, kteří dotyčného upozornili, že takhle jeho auto určitě stát nemůže.
Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:43 čtvrtek 11. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 31
  • 6
  • 6
  • 5
  • 5
  • 4
Vstoupit do diskuse
Témata: New York, Super
Vezmeme vás na titulní stranu

Konec nadějí naivní Johy v Survivoru, její plamen v soutěži definitivně zhasl