jít naiDNES.cz

Výměna manželek: Netolerantní manžel a rozestavěný dům!

Mezi osmi očima reality show Výměna manželek to opět bude vřít. Tentokrát se nebude řešit ničí domácí mazlíček ani věkový rozdíl manželů, ale mnohem banálnější problém. A to úklid!

Deset dní po boku despoty. Tak by Monika z Výměny manželek popsala svou účast v reality show, do které se s manželem přihlásili jenom proto, aby vydělali peníze na vytouženou kuchyň. A z jejího pohledu šlo o opravdu vydřené peníze. Ačkoliv k hádkám docházelo průběžně během celého natáčení, u závěrečného zúčtování, které tvůrci pořadu nazvali mezi osmi očima, vše vygradovalo.

Monika totiž o deset let mladšímu Vaškovi vyčetla všechny křivdy, kterých se na ní v průběhu deseti dní dopustil. A jeho žena Kateřina, která do pořadu šla, aby si jí její manžel začal víc vážit, jenom tiše přikyvovala.

Ticho nezvládl ale být Vašek, který Monice neustále skákal do řeči, což nevydržel Moničin manžel Robert a pořádně ho okřikl, ačkoliv se v jejich rodině hlas zvyšuje minimálně. Je pravda na straně Vaška, který až moc miluje pořádek, odmítne tolerovat flegmatický přístup Moniky, která má zcela jiné priority, nebo by měl trošku ubrat ze svých nároků?

Rodinná pohoda rozhodně během výměny nebyla.

Vašek byl na Moniku hodně ostrý, neunesl její lenivou povahu

To uvidíte v premiérovém díle Výměny manželek, který poběží již dneska večer od 20.20 na Nově. Na závěr prý na diváky čeká obrovské překvapení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 11. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  5
 • Haha
  4
 • Tvl
  3
 • Cože
  2
 • Trapas
  2
 • Sladký
  1
Komentáře