jít naiDNES.cz

Kauza dne: Smutná láska Nicol Lenertové, zamilovala se do ženatého muže

Chodili s Pospíšilem na večeře a kávu i po práci. | foto: Profimedia.cz

Zamilovaná Nicol Lenertová je hlavním tématem dnešní Kauzy dne. Bývalá moderátorka zpravodajství na Nově měla v lásce poměrně smůlu. Nejdříve ztratila Jaromíra Jágra, kterého si vzala v té době za svého Andrea Verešová. Následně si začala románek s generálním konzulem České republiky v New Yorku Alešem Pospíšilem. Ten byl ovšem ženatý.

Sama Nicol celý románek tajila, byla tedy překvapena, když na ni novináři vyrukovali s odhalením jejího vztahu s Alešem Pospíšilem: „Jak to víte? Za cit, jakým je láska, není potřeba se stydět,“ uvedla poměrně zaskočená Lenertová.

Pospíšil se naopak svými city k Lenertové moc netajil: „Nicolka je půvabná, inteligentní a něžná žena a v tuto chvíli nemám potřebu se rozpovídávat o našich soukromých plánech do budoucnosti.“ Zato o Pospíšilovi bývalo známo, že to byl hotový Casanova: „Aleš je sexuální mašina. Je šarmantní, k ženám neuvěřitelně galantní a svým hlubokým sametovým hlasem dostane doslova každou. A taky toho umí využít, i když byl vždycky zatížený převážně na blondýnky,“ prozradil o Pospíšilovi jeden z jeho přátel.

Nicol s Alešem se v té době znali už 6 let. Spolupracovali spolu na Nově. Nicol byla moderátorkou Sportovních novin a Pospíšil reportérem Televizních novin: „Pracovní stoly měli skoro vedle sebe, často spolu chodili na kávu a zvával ji i na večeře, protože to tak s ženskými dělává. Tenkrát mezi nimi jiskra nepřeskočila, i když byli velcí kamarádi,“ prozradil jeden z bývalých kolegů obou dvou na televizi Nova.

Poté se nějakou dobu neviděli, ale znovu se náhodou sešli: „Bylo to náhodné setkání v centru Prahy. Zašli jsme na kafe, pak na další a nakonec jsme zjistili, že si máme co říct,“ připomněla Lenertová. Ona sama samozřejmě akceptovala, že Pospíšil má ženu a dítě: „Nikdy bych po nikom nechtěla, aby se kvůli mně rozvedl, a nechci někomu brát tátu ani manžela. Aleš se s rodinou vrací do Ameriky, kde bude několik let, a proto je nereálné začínat si nějaký vážný vztah. Je mi sympatický, cítím se s ním dobře a mám ho ráda, ale nebylo by vhodné, abych rozvracela rodinu,“ uzavřela Nicol Lenertová.

Nicol si prožila románek i s Jaromírem Jágrem.

Nicol si prožila románek i s Jaromírem Jágrem.

Nicol má v posledních letech v lásce smůlu. Hokejistu Jaromíra Jágra přebrala Lenertové Andrea Verešová, pak žila sama a teď, když se zamilovala, má její láska rodinu: „V lásce jsem vždycky narazila na zklamání a nedopadlo to tak, jak jsem si představovala. Už se snažím být opatrnější, a než někomu řeknu, že ho miluju, dost mi to trvá. Myslím si, že s Alešem by to mohlo fungovat, ale bojím se zklamání. Nechce se mi věřit, že to pro něj byla jen epizodka, ale co můžu čekat od chlapa, který je ženatý a má dítě?“ skončila Lenertová.

Sama se ovšem nevzdává a věří, že její lásce není konec: „Ale nevzdávám to a věřím, že ta velká láska jednou přijde! Třeba se už blíží,“ dodala nakonec s úsměvem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 sobota 30. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  16
 • Super
  14
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  8
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře