Velká rvačka v Mostě, lidé na sebe tahali kudly

V Mostě se praly desítky lidí, byly to rodiny. | foto: FTV Prima

Podle jedné ženy, která volala na policii, se rvalo až kolem padesáti lidí. Měli na sebe vytáhnout i nože. Případem se zabývá mostecká policie, ta teď musí pomocí kamerových záběrů rozklíčovat, které osoby se rvačky zúčastnily. Celý incident měly vyvolat dvě ženy.

Matka, která seděla na lavičce se svými dcerami, měla být napadena jinými osobami, alespoň to tímto způsobem podala mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková: „Žena, která seděla na lavičce se svými dcerami, měla být napadaná jinými osobami. Motiv napadení je předmětem šetření.“

Osoba, která volala na policii, sdělila, že dochází k fyzickému napadení: „Přijeďte, prosím vás. Teď mě napadají, moji rodinu,“ uvedla a pokračovala: „Normálně i útočně. Je tady celkově asi 50 lidí,“ doplnila, když se jí policista zeptal, jestli je napadena i fyzicky.

Policie potom přímo na místě zajistila také nůž, který měl útočník využít: „Jsme na místě... strašný zmatek. Ten nůž, co měla ta paní, tak ten už je zajištěný,“ popsali situaci na místě.

Stačilo prý pár špatně volených slov a bitka byla na světě: „Mlátili se, facky, křičelo se z balkonu, řvali jak blázni. Tahání za vlasy, i nožem nebo co, se tady hádali kvůli nějaký holce. Tady ten ji viděl a seběhl dolů, začal pomáhat. A teď zas viděl toho a už to mlátili. No tady se hádaly ženský a pak se to tady seběhlo v bitku,“ popsal jeden z místních.

Ačkoliv se jednalo o velmi rozsáhlou fyzickou konfrontaci a sami policisté zajistili nůž jako útočnou zbraň, je tento konflikt veden jako přestupek, alespoň prozatím, než budou zjištěny nové skutečnosti.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:10 9. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  17
 • Super
  7
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
Komentáře