jít naiDNES.cz

Novopečená maminka Kristýna Leichtová o svatbě: Proč je pro ni důležitá?

Před téměř třemi měsíci porodila svou prvorozenou dceru Dorotku, to ale neznamená, že Kristýna Leichtová tráví večery doma. V úterý se vydala na večírek k premiéře filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny a právě tam nám prozradila, jak mateřství zvládá. A nejen to! Promluvila i o svatbě s otcem malé Dorotky Vojtou Štěpánkem.

Stejně jako většina hereček i Kristýna Leichtová nehodlá být na rodičovské dovolené příliš dlouho. „Asi bych zakrněla a trošku potřebuju mezi lidi. Nemůžu zůstat doma sama s dítětem. My herečky to máme v krvi,“ říká Leichtová s tím, že zatím nehrozí, že by se z mateřství hroutila.

„My docela často chodíme ven. Snažím se družit, takže mi nehrabe. Povídám si sama se sebou nebo s ní… Takže mi trošku hrabe,“ rozesmála samu sebe herečka, které jsme se zeptali, zda s partnerem mluví o svatbě, když už se stali rodiči.

„Já ho do toho netlačím. Je pravda, že svatba je pro mě ožehavá otázka, protože jednou jsem zasnoubená byla a pak z toho sešlo. Pro mě je důležitá, protože je zvykem, že od dítěte se snadno odchází, ale rozvod je složitější,“ dodala herečka.

Tak teď je to na Štěpánkovi. Vysloví se?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:23 17. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Tvl
  11
 • Cože
  9
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře