jít naiDNES.cz

Kauza dne: Kachna roku! Karel Gott je čtyřnásobný otec

V dnešní Kauze dne se vrátíme k největší novinářské kachně roku 2007. Média přišla s tvrzením, že Karel Gott je nově čtyřnásobným otcem. Jako čtvrtou dceru mu novináři přidělili cvičitelku aerobiku ze Strakonic Petru B. Sám slavík celou situaci popřel a dodal, že ve Strakonicích byl naposledy v roce 1982, když točil film Hvězda padá vzhůru.

Bylo to v září roku 2007, kdy se v médiích objevila super novinka. Novináři napsali, že Karel Gott je znovu otcem. Nejednalo se ovšem o čerstvě narozené dítě, ale jako Mistrovu dceru označili strakonickou cvičitelku aerobiku Petru.

Jenže Karel Gott se ihned proti této novince ohradil a ironicky odpověděl: „Kdyby to bylo opravdu moje dítě, rád se pochlubím.“ Navíc ženu na fotografii vůbec nepoznal. „Tuto dámu jsem opravdu nikdy v životě neviděl a její jméno neslyšel,“ pokračoval český slavík.

Podivné bylo, že podle výpovědi jedné z kamarádek Petra o tom, že je Gott její otec, moc dobře věděla. „Ano, vím to už dlouho, ale Petra nechce být mediálně známá, tak to tají. Nechce Karlovi dělat starosti,“ prozradila ona kamarádka. S Petřinou maminkou prý byl Gott krátce a měl do Strakonic jezdit několikrát do roka.

Údajně nová dcera Karla Gotta,

Údajně nová dcera Karla Gotta.

Zpěvák ovšem připomněl svou poslední návštěvu Strakonic. „Ve Strakonicích jsem byl naposledy, když jsem točil film Hvězda padá vzhůru. A to je 35 let. Navíc jsem tam v tu dobu skutečně žádný milostný románek neprožil,“ dodal.

Karel Gott měl mít děti 3.

Karel Gott měl mít podle novinářů čtvrté dítě v jižních Čechách.

O tom, že se jedná o opravdu jednu z největších vymyšlených zpráv toho roku, svědčilo ještě to, že sama Petra se v momentě, kdy došlo na konfrontaci, přiznat nechtěla. „Nezlobte se, nebudu to komentovat,“ odpověděla stroze.

Karel Gott má celkem čtyři děti, samé dívky, Dominku, Lucii, Charlottu a Nelly. Dcera Nelly v době této mediální kachny ještě nebyla na světě, a tak měla být Petra onou čtvrtou dcerou. Nicméně, jak se zjistilo, byl to velký výmysl.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:30 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  40
 • Haha
  18
 • Super
  12
 • Cože
  8
 • Tvl
  6
 • Sladký
  5
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat