Provrtával jsem výfuk u auta, abych mohl machrovat, práskl Ztracený

27. listopadu 2019
Bývaly doby, kdy byl Marek Ztracený (34) postrachem večírků a králem ponocování. V té době také býval mnohem dravějším řidičem, který na silnici rád zkoušel, co auto dokáže, a mnohdy mu šel naproti různými „vychytávkami“, z nichž dopravním expertům vstávají vlasy hrůzou na hlavě.

„Považuji se za dobrého řidiče. Dřív jsem býval divočejší, v osmnácti jsem provrtával výfuk, aby auto znělo sportovně a mohl jsem machrovat s kamarády,“ řekl nám Marek Ztracený na premiéře Škody Octavia v pražském Veletržním paláci.

Jedním dechem ale dává, že poté, co se mu před osmi lety narodil syn, své řízení od základů změnil. Lidé, kteří jezdí moc rychle a zbytečně riskují, ho na silnici spíše iritují, než aby k nim vzhlížel, vzpomínal na svá divoká léta.

„Ročně najezdím 70 až 80 tisíc, což je docela dost, poslední dobou jsem ale přistoupil k tomu, že se čas od času nechávám vozit, protože koncertovat a pak řídit je docela nebezpečné, to už nechci riskovat,“ prozradil hudebník, který vzal na milost i stav českých silnic.

„To je i v životě, sem tam nějaký výmol, já se poslední dobou snažím vnímat věci pozitivně,“ překvapil Marek, který tak vidí sklenice zásadně poloplné a ne poloprázdné, jako je tomu u drtivé většiny národa českého.

A kde že jsou ty zanedbanější silnice? „Třeba z New Yorku, když jedeš z letiště...,“ šokoval někdejší tuningový král Marek Ztracený.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:33 26. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 57
  • 44
  • 43
  • 42
  • 40
  • 37
Komentáře