Nová aplikace AAA Auto: Garáž usnadní zákazníkům výběr auta, stačí oskenovat QR kód

Díky nové aplikaci, kterou nyní disponuje AAA Auto Praha, se z nákupu auta stane jednodušší proces. Aplikace Garáž, která je nyní dostupná v mobilních telefonech, uloží vybrané vozy a zákazník si tak může v klidu projít auta, která si vybral na parkovišti. Garáž je dostupná jak v systému Android, tak v iOS.

Do téhle chvíle lidé potřebovali spíše bloček a tužku, aby si napsali, která auta se jim na parkovišti líbila. Maximálně si mohli v počítači auta detailně prohlédnout a s prodejci o nich pohovořit.  

S novou aplikací Garáž se ovšem zákazníkům velmi usnadňuje proces výběru. Všechna auta jsou opatřena QR kódy, které nyní prostřednictvím telefonu stačí načíst, auto se tak automaticky uloží do nové aplikace Garáž. Uložené vozy v aplikaci si následně může uživatel prohlédnout i přes webový prohlížeč v počítači.

V Garáži si prohlédnete detaily jednotlivých vozů a společně s profesionály z AAA Auto můžete v teple kanceláře vybrat to správné auto. Výhodou je také možnost, že na jedné obrazovce může zákazník porovnávat dvě auta. Pokud tedy není rozhodnut mezi dvěma finalisty, může je zákazník postavit vedle sebe a porovnat, co je pro něho nejlepší.

Stačí jen oskenovat QR kód.

Stačí jen oskenovat QR kód.

Pokud by si nový uživatel nevystačil se svým názorem, je také možnost svou Garáž sdílet se svými příbuznými. Pokud se tedy například jedná o nákup rodinného auta, můžou zákazníci sdílet svou Garáž s rodinnými příslušníky.

Vidíte atributy jednotlivých vozů přímo na displeji.

Vidíte atributy jednotlivých vozů přímo na displeji.

Díky inovativnímu přístupu ze strany AAA Auto se také nemusí uživatel bát, že jeho mobilní telefon nemusí tuto službu ovládat. Aplikace je dostupná pro platformy Android a iOS, tedy pro nejrozšířenější mobilní systémy. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:55 9. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  246
 • Tvl
  234
 • Cože
  226
 • Sladký
  175
 • Trapas
  14
 • Haha
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat