Profesora, kterého zradily děti, se diváci zastali. Feministky ale šílí

 •   20:01
 • diskuse

Tenhle chlápek má plnou podporu svých fanoušků. Někteří si jeho ženu spletli se služkou! | foto: Koláž Expresu

Faux pas v přímém přenosu má na svědomí Robert E Kelly. Tento profesor, který vyučuje problematiku mezinárodních vztahů, se stal hitem internetu. Během rozhovoru, který poskytl živě pro BBC mu v pokoji začaly pobíhat děti a rušit ho během vysílání. Jaký ohlas si vysloužilo toto video na sociální síti Twitter? Budete jistě překvapeni!

Co asi tak udělal profesor Robert E Kelly, když se dozvěděl, že bude v živém vysílání BBC? Nejspíše okamžitě začal přemýšlet o tom, jak vypadat, co nejlépe.Učesal se, oblékl slušivý oblek, připravil si svou řeč a byl si jistý, že je dokonale připraven. Na jednu maličkost ovšem zapomněl. Jeho děti si chtěly hrát a bylo jim jedno, že jejich taťka zrovna maká a jeho názory sledují miliony lidí!

Profesor politologie na jihokorejské univerzitě zachoval klidnou hlavu a se vším mu pomohla „záhadná“ žena. Někteří lidé na sociální síti Twitter ji mají za pohotovou služku, ale ona to je vlastně manželka Roberta E Kellyho!

Těm, kteří manželku profesora Kellyho označili za služku, musel neustále vibrovat telefon. Jejich komentář se totiž vůbec nelíbil ženám, které hrdě bojují za svá práva. Podle nich je neuctivé ženu starající se o děti hned nazývat chůvou.

Jeho žena je superhrdina!

„Děkuji vám za brilantní rozhovor! Takhle vypadá klasická pracující rodina. Chudák slečna, která musela pohotově odklidit jeho děti,“ napsal například s notnou dávkou humoru uživatel Louise Hill.

Politologa ale jeho fanoušci podporují!

Politologa ale jeho fanoušci podporují!

„Skvělá reakce služky,“ chválí Stephanie Hinesová. I když se snažila vyseknout pořádný kompliment, tak se tedy šeredně zmýlila. Na videu totiž není služka, ale žena uznávaného profesora!

„To je manželka,“ ujistila všechny pochybovače uživatelka Lulu the Calm, která ještě dodává: „To jak ty děti odklidila a ještě rychle zmizela ze záběru. Pro mě je to superhrdina!“

Za „hrdinský čin“ si žena Roberta E Kellyho vysloužila mnoho superlativů a někteří uživatelé Twitteru by pro ní chtěli dokonce speciální tričko.

Robert E Kelly se stal králem sociálních sítí.

Robert E Kelly se stal králem sociálních sítí.

Děti jsou pro hodně lidí smyslem života. Robertu E Kellymu ovšem teď pořádně zavařily. Jen díky své ženě byl úspěšný profesor ušetřen ještě většího trapasu. Takto se pouze z jeho ženy stal „superhrdina“! A to ještě není tak špatné.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:01 11. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Cože
  11
 • Sladký
  11
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Tvl
  8


Komentáře