Vztek a slzy! V Karviné proběhl pohřeb mladého vězně, kterého na Pankráci zabili drogou!

Bez velkých emocí se neobešel včerejší pohřeb Miroslava H. (+30), který zahynul o Vánocích v pankrácké věznici. Zdrcená snoubenka za podpory rodiny a přátel dokonce chystá žalobu na vězeňskou službu z Pankráce!

Miroslav H. (+30) si na Pankráci odpykával trest za opakované řízení bez řidičského průkazu. Jinak šlo podle přátel o bezproblémového mladíka, který byl vždy ochotný komukoli pomoci a pro druhé by se rozkrájel. Doma na něho čekala snoubenka Veronika (25). Ta se však návratu svého milého již nedočká.

Poslední rozloučení, které proběhlo včera v Karviné, se neobešlo bez velkých emocí. Snoubenka zesnulého Veronika prakticky provzlykala celý obřad a slzy neudrželi ani mnozí z jeho přátel. Se smutkem se navíc mísilo i rozhořčení, okolnosti smrti mladého člověka všem připadají nanejvýš podezřelé.Muž se údajně léčil s kožní nemocí, na kterou dostával pravidelně léky. Kolem Vánoc však ošetřující lékař zřejmě udělal osudovou chybu a muži omylem podal nesprávný medikament, který byl určený pro jiného vězně. K tragickému omylu mělo dojít na základě shody jmen obou trestaných. Po podání Metadonu, který se užívá k léčbě drogové závislosti, Miroslav H. za dosud nevyjasněných okolností zemřel.

Celá záležitost se nyní prošetřuje a pozůstalí chystají žalobu na vězeňskou službu za usmrcení z nedbalosti. Kolem celého případu panuje řada pochybností, je totiž jen těžko uvěřitelné, že by si záměny léčiv nevšiml ani lékař sám, ani zdravotnický personál, který léky podával, ani pacient sám. Co se skutečně stalo, snad objasní pečlivé vyšetřování.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:02 6. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  14
 • Trapas
  13
 • Super
  12
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10


Komentáře