Puhajková a Kopřivová na jedné párty: Cíleně se ignorovaly a Expresu řekly proč

Bývalá láska Jaromíra Jágra Inna Puhajková a jeho současná přítelkyně Veronika Kopřivová se potkaly na jedné akci. Neprohodily spolu ale ani slovo. Puhajková si totiž myslí, že si nemají co říct a není žádný důvod k seznámení. Proč?

Moderátorka Inna Puhajková už s Jaromírem Jágrem není přes šest let, lidé ji ale s hokejovým bohem stále spojují a nezajímá je téměř nic jiného, než jak spolu vycházejí. Expres.cz se nyní s Puhajkovou potkal během slavnostního otevření nového klubu „Prah“, kde byla i stávající partnerka hráče s číslem osmašedesát Veronika Kopřivová. Dámy spolu však neprohodily ani slovo a zdárně se ignorovaly.

Puhajková Expres.cz vysvětlila, proč nemá potřebu Veroniku poznat, přestože se s Jágrem stále přátelí a je s ním v kontaktu.

„Mám tu přátel dost, takže asi nebudu mít nějaký důvod vyhledávat společnost zrovna Veroniky. Navíc nevidím důvod se seznamovat,“ řekla Inna Expres.cz s tím, že kdyby za ní modelka přišla, neodmítne ji, ale kamarádku si z ní rozhodně neudělá.

„Kdyby za mnou přišla, neměla bych problém jí odpovědět na nějaké dotazy, ale upřímně mám co dělat, abych si vůbec udržela a dávala dostatek času i energie těm stávajícím přátelům. Nejsem typ člověka, co vyhledává nové lidi, spíš si střežím ty své nejmilejší,“ ujasnila. 

Kopřivová dorazila s návrhářským duem Jakubem a Nikol Ponerovými.

Kopřivová dorazila s návrhářským duem Jakubem a Nikol Ponerovými.

To Kopřivová se o tomto tématu bavit vůbec nechtěla. Ujistila nás však o tom, že mezi ní a Jágrem to stále klape.  „Všechno je v pořádku, jsou to jen klepy. My už tohle vůbec neřešíme. Jsme šťastní a spokojení,“ uvedla. Zbytek večera poté strávila v přítomnosti návrhářského dua Poner, které ji často na podobné akce doprovází.

Každá z Jaromírových dam tedy měla na akci svou partu a dělala, že o té druhé vlastně vůbec neví. Bylo však jasné, že určité napětí mezi nimi je a celá situace není zrovna dvakrát přirozená.

Jak by se ale asi Inna s Veronikou chovaly, kdyby na akci přišel i Jágr?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 4:24 11. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  56
 • Trapas
  33
 • Super
  15
 • Tvl
  15
 • Sladký
  12
 • Cože
  10
Komentáře