Veronika Kopřivová se brání kritice a vyjasňuje, co obnáší pořádná práce

Veronika Kopřivová čelí poslední týdny opět kritice. Zprvu kvůli plesnivému sýru v Tescu a následně se stala terčem posměchu českých tenistek. Přítelkyně Jaromíra Jágra se proto rozhodla na svém Instagramu vydat prohlášení a vysvětlila také to, co je podle ní pořádná práce.

„Mám ráda symboly a karma infinity kruh mi mezi mými kousky chyběl. Symbolizuje nekonečný tok životní energie, takže cokoli vyšleme, se po určité době zase vrátí zpět. Někdy mi připadá, že na tohle pravidlo plno lidí zapomíná, nebo v něj nevěří? Jinak si totiž chování některých lidí nedokážu vysvětlit,“ napsala na svůj Instagram Veronika a narazila tak na chování nejen některých svých followerů a novinářů, ale také špičkových českých tenistek.Vše začala Tereza Martincová, která na svém Instagramu zveřejnila video, kde si utahuje z Veroničiných příspěvků na sociální síti. V těch si Kopřivová neustále jen stěžuje, že je unavená. Že spí jen tři hodiny denně, že už nemůže, že neví, kam dřív skočit. Během toho samozřejmě neopomene zdůraznit, že má čirou tvář bez make-upu.

Tenistky se Veronice vysmály za její neustálé příspěvky o přepracování.

Tenistky se Veronice vysmály za její neustálé příspěvky o přepracování.

Video se rychle rozšířilo do všech koutů republiky. Kopřivová k celé záležitosti zaujala defenzivní postoj. Serveru Super.cz sdělila, že ani neví, kdo Martincová a Plíšková jsou. 

Kromě výsměchu tenistek však Kopřivová čelila také kritice kvůli nedávnému příspěvku z Tesca. Tam objevila plesnivý sýr, ale místo aby na něj upozornila obsluhu, napsala, že by odpovědného zaměstnance vyhodila na hodinu a ještě by ho sýr nechala sníst. 

Mnozí se pak pozastavili nad tím, jestli Kopřivová vůbec tuší, co všechno práce ve velkém supermarketu obnáší a jestli by se neměla podobně horlivých výroků raději zdržet. Kopnout si totiž do slabších, kteří pobírají minimální mzdu a dělají nevděčnou práci, není žádné hrdinství. Spíše slabost. 

Veronika Kopřivová si postěžovala na zaměstnance supermarketu.

Veronika Kopřivová si postěžovala na zaměstnance supermarketu.

Dlouhodobě se přitom mnozí do Veroniky naváží, že s pořádnou prací nemá zkušenosti. 

„Co je dle vás pořádná práce? Dělat za kasou dvanáctky? To už mám taky za sebou a vím, že už to nikdy dělat nechci. Za několik let různých pracovních zkušeností si pod pojmem pořádná práce představuji práci, kterou člověk dělá s radostí, láskou, naplňuje ho a vydělává si díky ní skvělé peníze. To, že se někdo někomu vysmívá, ponižuje, vytváří zlo a negativní energii, to se mu vrátí,“ nechala se půvabná blondýnka slyšet nedlouho po skandálu.

Fotogalerie

Komentáře