Jaký rozchod? Kopřivová a Jágr tráví léto u jeho matky, ale Jarda má trápení

Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr žijí u Mama Jágr. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Když Veronika Kopřivová (26) přiletěla do Česka, začaly se objevovat spekulace o tom, že její vztah s Jaromírem Jágrem (45) je minulostí. Expres.cz však modelku zastihl právě po boku hokejového boha a na krizi to mezi nimi rozhodně nevypadalo. Pár navíc podle snímků žije u Mama Jágr!

Když se naposledy Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová objevili v Česku, nehnuli se od sebe ani na krok. Jágr Veronice na veřejnosti láskyplně tiskl ruku, rozdával úsměvy a působil opravdu spokojeně. Letos modelka pocházející z Teplic do své domoviny přiletěla v půlce června bez Jágra, trávila hodně času v posilovně anebo se svým kamarádem a návrhářem Jakubem Ponerem.Dokonce se sama vydala na filmový festival do Karlových Varů, kde se ještě před rokem procházela se svou láskou. Teď byla ve městě sama a redaktorovi Expres tvrdila, že Jarda si řeší „svoje problémy“. Zlí jazykové tak začali mluvit o krizi, a dokonce i rozchodu.

Expres.cz nyní odhalil, že pár rozhodně žádnou krizí netrpí a nic tomu ani nenasvědčuje. Oba pobývají u Jardovy maminky, které se v hokejové kabině přezdívá Mama Jágr. Objektivy našich fotografů zastihly slavný pár během odchodů i příchodů do rodinného domu na Kladně a o odloučení se mezi Kopřivovou a Jágrem mluvit opravdu nedá.

Jaromír s Veronikou tráví čas.

Jaromír s Veronikou tráví čas.

Například ve středu - po rozpravě před domem - sedli do auta a společně se vydali na charitativní hokejové utkání v Brně, kde Jaromír hrál a které bylo určeno dětem. Veronika mu fandila z tribuny a na Instagramu se pochlubila i společnou fotografií.

Nutno však podotknout, že hokejová hvězda není ve své kůži. Zatímco před rokem se Jardovi dařilo, nyní má plno starostí a smích se z jeho tváře doslova vytratil.

Kopřivová bydlí s Jágrem u Mama Jágr.

Kopřivová bydlí s Jágrem u Mama Jágr.

Minulý rok v létě, kdy taky trávil čas na Kladně, žertoval s novináři, kteří měli kolem jeho domu rej, když se provalilo, že Kopřivová je holka od tyče a vylezly na ni kompromitující fotky, obrnil se humorem a vstřícností a z těchto dob také pochází slavné video, kdy nese čekajícímu fotografovi v autě „něco k zakousnutí“.

Letos tu ale máme neusměvavého a ustaraného hokejistu, o němž ještě není jasno, za jaký klub bude hrát a zda se natrvalo nevrátí do Česka do kladenského klubu.

Jak je totiž dobře známo, právě hokej ovlivňuje Jaromírovy nálady ze všeho nejvíce a je jasné, že aktuální situace, kdy znenadání skončil na Floridě a nemá jisté místo, mu prudce zkazila zbytek léta.

Fotogalerie

Komentáře