Rozhovor s Veronikou Kopřivovou: Jak se hodlá zabavit ve zmrzlé Kanadě?

Když Jaromír Jágr odletěl do Calgary bez Veroniky Kopřivové, začalo se hned spekulovat, že to je kvůli kruté zimě, která v Kanadě panuje a která Veronice milující slunce nemusí sedět. Pohledná blondýnka ale přece jenom hokejovou legendu nenechala dlouho osamotě a v pátek ráno odletěla z Česka. Předtím nám ale prozradila, jak se v Kanadě hodlá zabavit!

V době, kdy se Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová dali dohromady, hrála hokejová legenda za floridské Pantery. Pohledná blondýnka tak neměla o zábavu nouzi. Ačkoliv Calgary není tak pohostinné město jako Miami, Veronika se nebojí, že by se tam nudila.Budu tam mít svou práci, protože na dálku spravuji e-shop. Chtěla bych se ale naučit lyžovat, protože to neumím. Nebo budu jezdit na snowboardu,“ svěřila se s tím, že jako malá jezdila s rodiči na běžkách.

Stěhování do Calgary pocítí ale značně její peněženka. Veronika totiž nemá žádné zimní oblečení. „Jelikož jsem poslední tři zimy trávila na Floridě a za tu dobu jsem dost zhubla, mé staré zimní oblečení je mi velké,“ vysvětlila Kopřivová.

Přestože ji všichni varují před kanadskou zimou, ona si nepřipouští, že by to nezvládla. „Po Floridě bude ta změna horší, ale jsou daleko horší věci,“ uzavřela.

Fotogalerie

Komentáře