U Mama Jágr nejsem host, patřím do rodiny, chlubí se Kopřivová. Kde budou v Česku žít?

Jaromír Jágr chce s Veronikou Kopřivovou zahnízdit. | foto: Herminapress.cz

Zůstane Jaromír Jágr v Česku, nebo si ještě jednu sezónu zahraje v zámoří? Tato otázka netrápí jenom hokejové fanoušky, ale i jeho partnerku Veroniku Kopřivovou. Ta se nám totiž přiznala, že na pobyt v Česku nejsou připraveni. Jelikož s tím dopředu nepočítali, nezařídili si společné hnízdečko lásky. Chtějí si spolu prý postavit dům!

Ačkoliv je Jaromír Jágr myšlenkami ve Spojených státech, kde by nejraději strávil i následující hokejovou sezónu, celé léto strávil ve svém rodném domě v Kladně. Se svou partnerkou Veronikou Kopřivovou žili pod jednou střechou s jeho rodiči. Veronika se sice podle svých slov cítí jako právoplatný člen rodiny, přiznává ale, že mnohem jednodušší by bylo, kdyby v Americe byli i další rok.„Momentálně jsme u rodičů a já mám dost práce, takže jezdím do Prahy. Uvidíme, co bude. Podle toho se zařídíme,“ svěřila se nám s tím, že s paní Jágrovou alias Mama Jágr vychází velmi dobře.

„Necítím se tam jako host. Chovají se ke mně velmi hezky, patřím do jejich rodiny. Rozhodně nebojujeme o kuchyň, já teď nevařím a o vše se stará Jaromírova maminka. Vždycky přijdu a je uvařeno, což je skvělé, protože paní Jágrová zvládá neuvěřitelně moc věcí. Kvůli jejímu kulinářskému umu jsme za těch několik měsíců přibrali,“ prozradila Kopřivová.

Jenže i když se v Česku cítí hezky, nejraději by se znovu vrátila do Spojených států.

Domov je tam, kde je láska. Když je člověk s někým, s kým se cítí dobře, tam by měl být. Na druhou stranu by byla škoda se sbalit a vrátit se zpátky z Ameriky natrvalo. Na to nejsme připraveni. Rozhodně to ale není tak, že bych nechtěla bydlet v Čechách,“ říká Jágrova partnerka a vysvětlila, jak to myslela s tím, že nejsou na stěhování do Česka připraveni.

„Řešíme společnou budoucnost, a to ve všech ohledech. Proto bychom rádi něco postavili a měli společný dům. Zařídit si vše tak, aby tady Jaromír mohl pokračovat s hokejem. Na to připravení nejsme.“

Baví se ale i o případných potomcích, když už hodlají hnízdit?

„O budoucnosti se bavíme a víc bych to nechtěla rozebírat,“ uzavřela Kopřivová. Ta Jágra doprovodila na představení limitované kolekce hodinek „Jaromír Jágr 68“.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:34 5. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  16
 • Tvl
  11
 • Haha
  10
 • Cože
  6
 • Sladký
  6


Komentáře