Veronika Kopřivová mizí z Instagramu: Může za to Jágr, nebo internetoví hejtři?

  •   5:00,  aktualizováno  11:37
  • diskuse

Veronika Kopřivová pomalu ale jistě mizí z Instagramu. Co za tím stojí? | foto: Instagram

V únoru se Veronika Kopřivová dušovala, že se zveřejňováním svého soukromého života na sociálních sítích končí. Uvažovala dokonce, že si svůj osobní profil smaže a založí nový jen pro rodinu a přátele. K výrazné změně však nedošlo. Až teď. Kopřivová náhle přestala zahlcovat Instagram svými příspěvky. Jaké to může mít důvody?

Veronika Kopřivová Instagramem doslova žije. Tedy žila. Od samého počátku vztahu s Jágrem sdílela jeden příspěvek za druhým. Fotky, myšlenky, citáty, prostě všechno. Teď však došlo ke změně.Od doby, kdy se do Kopřivové ostře navezla televize Nova a začala ji vyšetřovat Česká obchodní inspekce, odmlčela se.


Jednalo se o spor kvůli údajně nevydané účtence k nákupu, který reportérka Novy uskutečnila. Kromě toho chyběly Veronice na její facebookové stránce některé zákonem stanovené údaje o podnikání. Nova proto podala podnět na Českou obchodní inspekci, která se pustila do vyšetřování.

Jediné, co Kopřivovou po skandálu neopouští, je natáčení Instastories, které se však po čase samy smažou a nezůstane po nich ani stopa.

Dostala snad Veronika od Jágra stopku, nebo sama dospěla k názoru, že je na čase žít reálný život a své soukromí si nechat opravdu jen pro své nejbližší? Koneckonců takřka všechno, co kdy na sociální síti ventilovala, se svým způsobem obrátilo proti ní. Jak ze strany médií, tak od jejích followers.

Jako příklad uvedeme vyjádření jednoho diskutéra k jejímu poslednímu snímku na Instagramu: „Už jen to, jak se sama prezentuje v bulváru a na sociálních sítích, selfíčka a trapné vyjadřování, je k politování. Určitě ne k závisti. Jaká je osobnost dokládá i vydražení její fotografie na charitu. Těch 30 000 Kč totiž není až zase tak závratná částka.“

I nevinný příspěvek vyvolává nevybíravé reakce Veroničiných „hejtrů“.

I nevinný příspěvek vyvolává nevybíravé reakce Veroničiných „hejtrů“.

Její pracovní profil Just By Veronika stále funguje, je to však otázkou času. Teď, když se totiž spekuluje, že by se Jágr mohl vrátit zpátky do Česka, je podnikání Kopřivové ohroženo. Zboží, které totiž prodává, nakupuje hlavně v Americe.

Chystá se Veronika přemístit svůj obchod do Česka?

Chystá se Veronika přemístit svůj obchod do Česka?

Jak však sama uvedla, do Česka začátkem léta přiletěla kvůli práci. Chystá snad nový projekt, který byl měl nahradit její dosavadní?

Fotogalerie

Komentáře