Nervózní Kopřivová v Česku bez Jágra: Noční tah s kámoškami a žádné úsměvy!

Kopřivová se v Česku ukázala dost nervózní. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Partnerka Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová (25) je v Česku. Již podruhé se do své rodné země přijela podívat bez hráče číslo osmašedesát. Co tady dělala? A proč nenavštívila vlastní rodinu, když tu Jaromírovu z větší části viděla?

Modelka Veronika Kopřivová se opět objevila v Česku. Tentokrát ji sem sice nepřivedla práce, ale módní přehlídka jejích dvorních návrhářů značky Poner, která se konala v rodných Teplicích. Kdo by však čekal, že se při té příležitosti stavila za svou rodinou, mýlil by se.Veronika totiž kromě bratra Dominika nikoho ze svých známých údajně neviděla. ,,S otcem má stále špatné vztahy, nebaví se. Mámu má v Německu,” řekl nám zdroj z jejího okolí, podle něhož navštívila alespoň Jaromírovu maminku a neteř Pavlínu. „S Pavlínou si vyšla do jedné z pražských kaváren a za Jardovou mámou jela na oběd,“ dodal.

Naši fotografové poté Kopřivovou zastihli na přehlídce, kde zrovna nehýřila dobrou náladou. Možná proto poté vyrazila ven se dvěma kamarádkami, které partnerku Jaromíra Jágra vyzvedly autem, a společně mířily na sklenku.

Veronika Kopřivová se moc neusmívala.

Veronika Kopřivová se moc neusmívala.

Kopřivová během své návštěvy v Česku působila dost zaraženě. Moc se neusmívala a neustále hleděla do mobilu. Psala si snad s hokejovým velikánem?

Tedy rozhodně nerozdávala úsměvy ze strany na stranu, jako tomu bylo doposud.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 23. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  83
 • Haha
  22
 • Cože
  22
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Tvl
  8


Komentáře