Venus Williamsová je v průšvihu! Zavinila nehodu, zemřel při ní člověk

  •   11:00
  • diskuse

Venus Williamsová vyhrála Wimbledon již pětkrát. | foto: Profimedia.cz

Tenisová hvězda Venus Williamsová (37) má krátce před začátkem Wimbledonu, na kterém má v plánu soutěžit, pořádné starosti. Způsobila totiž dopravní nehodu, při které zahynul člověk. Co se stalo a obvinila ji už policie?

Venus Williamsová (37) podle policistů zastavila ve svém voze v křižovatce na Palm Beach Streat, kde bydlí. Auto, které jelo za ní, do ní narazilo. Řídila ho žena a její manžel (+78) na místě spolujezdce utrpěl vážné poranění hlavy a byl převezen do nemocnice. Zatímco Venus vyvázla bez újmy na zdraví, muž o dva týdny později bohužel svému poranění podlehl.Známá tenistka nebyla pod vlivem alkoholu ani drog a plně se věnovala řízení. Podle jejích slov ji k zastavení na nepřehledném místě donutil provoz na vozovce před ní. „Byla to nešťastná nehoda a Venus vyjádřila nejhlubší soustrast rodině, která ztratila milovaného člena,“ uvedl její právník v oficiálním prohlášení.

Policie tenistku z ničeho neobvinila, vyšetřování nehody však stále probíhá. Venus na Wimbledonu, který již pětkrát vyhrála, se ukáže již v pondělí, kdy prestižní soutěž vypukne.

Fotogalerie

Komentáře