„Noid mi oš**al ženu,“ zuří přítel houslistky, kterou Bárta sbalil. Co na to Dvořáková?

Václav Noid Bárta má poměr s houslistkou Jiskrovou. Svou ženu přitom označoval za rozvracečku rodiny. | foto: Facebook, Profimedia.cz

Situace Václava Noida Bárty (36) se náhle změnila! Ačkoli zpěvák ještě nedávno říkal, že by chtěl Gábinu Dvořákovou (28) zpět, na povrch vypluly informace o jeho novém vztahu s houslistkou Andreou Jiskrovou, se kterou nově spolupracuje. Vše médiím potvrdil přítel Jiskrové a přiznal, že mu Noid Andreu přebral.

Takový zvrat zřejmě nikdo nečekal. Václav Noid Bárta ještě nedávno média chlácholil tím, jak je mu celá situace s manželkou Gábinou Dvořákovou líto a chtěl by ji zpět. Teď však vyšlo na povrch, že si za ni našel náhradu.Tou je houslistka Andrea Jiskrová, kterou se v posledních dnech pyšnil na svých sociálních sítích. „Točíme mou hudbu k pohádce a vypadá to sakra dobře! Spolupráci s geniální Andreou Jiskrovou mi seslal snad sám pánbůh,“ napsal k videu, na němž je Jiskrová v jeho nahrávacím studiu.

Zřejmě ale nečekal, že právě tento příspěvek vyprovokuje jejího přítel Martina Salavce, který podle svých slov nosí více než týden parohy. „A tady se zrodil vztah, milé fanynky, bohužel máte smůlu. Nebojte, ono se o tom již brzy bude povídat veřejně. Hlavně se nekoukejte na rozhovor z 18. 4. z TOP Staru na Primě, kde tady Vašek tvrdí, jak ženskou ještě dlouho ne, a přitom už paní houslistku měl týden v posteli. Masakr. A neptejte se mě, jak to vím, tomu byste nevěřili,“ napsal pod příspěvek rozčílený přítel, který poté sám kontaktoval server Blesk.cz.

Václav má prý novou přítelkyni.

Václav má prý novou přítelkyni.

Teď se tomu říká začátek spolupráce. Za nás se tomu říkalo ošu*ej to! Výsledek je ale stále stejný,“ řekl podvedený muž Blesku.

Noid přitom ještě nedávno osočoval svou ženu Gábinu z nevěry a měl jí za zlé, že krátce po odchodu z jejich domu v Mukařově našla klid v náruči svého plastického chirurga Patrika Paulise.

Manželka bouřliváka se ale na rozdíl od svého muže staví k jeho vztahu kladně. „Přeju jim to. Doufám, že jim to spolu vydrží a budou šťastní,“ řekla pro Expres.cz.

Manželství je tak nenávratně v troskách a je nasnadě se ptát, zda je ve Vaškově novém vztahu úmysl péct oplatky a nebo mezi ním a krásnou houslistkou skutečně přeskočila jiskra.

Podle nás od každého trochu. Jiskrová je přeci jen Noidův typ.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:40 18. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  48
 • Super
  29
 • Haha
  26
 • Tvl
  17
 • Sladký
  15
 • Cože
  12


Komentáře